Допомога у виборі Адвоката


Вибір адвоката:
Судові тяжби, за яким би приводу вони не проводилися — це завжди нерви, втрачений час і, звичайно, чималі витрати. Від того, яку тактику і стратегію, ви виберете у справі, послугами яких адвокатів чи юристів будете користуватися, багато в чому залежить успіх всієї справи. Сьогодні в інтернеті широко пропонуються послуги адвокатів, які мають різну спеціалізацію, кваліфікацію і досвід. Будь-який з них намагатиметься переконати вас в тому, що саме до нього слід звернутися для представлення інтересів в суді. Однак за переконливою промовою може ховатися як справжній профі, дійсно здатний допомогти в суді, так і некваліфікований і непорядний юрист.

В нашій команді працюють професійні юристи, адвокати, фахівці в різних галузях права: кримінального, сімейного, адміністративного, цивільного. Ми можемо дати вам пораду, юридичну оцінку справи, супроводжувати вас у судах, державних та інших організаціях. У тісній співпраці з детективами наші юристи домагаються кращих результатів. Якщо ви бажаєте, щоб представництво ваших інтересів в суді здійснювалося на гідному рівні ми предоставимо вам досвідченого адвоката.

У цій статті ми постараємося дати деякі основні поради, які допоможуть вам у вашому нелегкому виборі адвоката.

Адвокат, пропонований слідчим, для вас не годиться:
Не слід ні в якому разі погоджуватися на пропозиції слідчого і укладати договір з рекомендованим їм захисником. Чому? Тут все дуже просто. Захищаючи вас за протекцією слідчого адвокат не захоче йти на конфронтацію зі слідством і не стане битися за ваші інтереси в суді, щоб не доставляти своєму протеже проблем. Швидше за все, він зведе справу до якогось компромісу, вигідному слідству, але не цілком вигідному вам.
Уникайте адвокатів, представництво яких знаходиться на території суду:
Ситуація аналогічна: суд є дуже вигідним місцем для адвоката, і він постарається створювати для суду мінімум труднощів, щоб не втратити комфортних умов праці.
Хороший адвокат дешевим не буває:
Адвокат як правило завжди дорогий, а хороший адвокат дорогий подвійно. Висока вартість юридичних послуг визначається ринковою кон’юнктурою, а також самою сутністю діяльності адвоката, від роботи якого часто залежить свобода людини. Тому постарайтеся не поскупитися на такий гонорар — але з розумом, контролюючи і мінімізуючи свої витрати на адвоката, шляхом поетапних оплат за конкретні послуги адвоката.
Хороший адвокат і модний адвокат — різні речі:
На суді особливості світського життя адвоката і рівень його популярності не грає ніякої ролі. І навіть навпаки, може бути сприйнятий «в багнети». У суді головне завдання адвоката полягає в тому, що він повинен вам допомогти. Якщо ж адвокат не сходить з телеекранів, сторінок журналів про модні «тусовки», подумайте — де такий захисник знайде час на детальне вивчення і перевірку матеріалів у вашій справі? Звичайно ж, характеризувати всіх відомих юристів як невідповідних для ведення серйозних справ не можна, але ймовірність зустріти серед них таких є, і чимала.
Не довіряйте гучним титулам:
Адвокатське об’єднання може мати будь-які титули і яку завгодно гарну репутацію, але це нічого не означає. Адвокати об’єднуються не за професіоналізмом або досвідом, а за зовсім неважливими для підзахисного критеріями, наприклад, за місцем проживання, дружніми або родинними зв’язками. Ваші інтереси в суді представлятиме не адвокатське об’єднання, а конкретна людина і саме його професіоналізм, репутацію і порядність слід перевіряти.
Уникайте адвокатів, які гарантують успіх:
Адвокат не може контролювати рішення суду або впливати на них безпосередньо, оскільки ці рішення залежать від різних факторів і обставин, багато з яких можуть виходити за межі можливостей захисту. Тому, навіть будучи впевненим в успіху, професійний юрист ніколи не стане запевняти в ньому свого клієнта. Досвідчений і грамотний адвокат просто об’єктивно і дохідливо пояснить своєму підопічному можливі варіанти результату справи і не більше того.
Адвокат повинен вміти будувати тактику захисту і складати хороші процесуальні документи:
При зустрічі попросіть адвоката розповісти про свою практику, дізнайтеся чим він пишається, які справи вів, яких результатів він досягав. Добре, якщо він вже вигравав справи, схожі з вашою. Постарайтеся перевірити його розповіді через реєстр судових рішень, будь-яких спільних знайомих. Кваліфікований захисник зобов’язаний бути хорошим оратором і вміти грамотно викладати свої думки письмово.
Існує аксіома, яка говорить: найняти досвідченого професіонала — забезпечити половину успіху.

Детективне агентство «Березинець і Компанія»

English English Français Français Deutsch Deutsch עִבְרִית עִבְרִית Русский Русский Español Español Українська Українська