Контрспостереження

Ви вважаєте, що хтось стежить за вами та вашою родиною, авто чи будинком мешкання, наше приватне детективне агентство допоможе професійно вирішити цю проблему, встановити або спростувати факт стеження.
Контрспостереження є найефективнішим прийомом виявлення можливого зовнішнього спостереження. Це комплекс різних заходів спрямований на своєчасне виявлення та фото-відео фіксацію незаконного зовнішнього спостереження за клієнтом, його родиною, авто, помешканням та ін.
Контрспостереження здійснюють добре підготовлені співробітники нашого детективного агенства, які  професійно і досконало знають форми і методи ведення самого зовнішнього спостереження. Використовуючи накопичений досвід, проведуть великий, кропіткий комплекс оперативних заходів, в результаті яких клієнт зможе безпомилково визначити, чи ведеться стеження за ним чи ні. Після закінчення проведення контрспостереження, співробітники нашого детективного агентства проаналізують та оброблять отриману інформацію, і нададуть її клієнтові у вигляді узагальненого звіту, який буде включати задокументовані фото і відео матеріали. При позитивному результаті проведеного контрспостереження, детективи документально покажуть місце, час, яким чином і ким проводилося спостереження за вами. При негативному результаті, нададуть докази, що за вами ніхто не стежить.

Детективне агентство » Березинець і Компанія»
Detective agency Berezinets and Company

English English Français Français Deutsch Deutsch עִבְרִית עִבְרִית Русский Русский Español Español Українська Українська