Питання безпеки підприємства при побудові кадрової політики та підбору персоналу.

Будь яка організація, приймаючи нових працівників, повинна керуватися двома важливими для себе критеріями:
Кандидат повинен відповідати професійним вимогам роботодавця, тобто бути здатним вирішити поставлені завдання, добиватися високих робочих показників.
Кандидат не повинен представляти загрозу безпеці підприємства роботодавця.
Кандидат, здатный умисно або неумисно спричинити збитки компанії, повинен відсікатися на стадії відбору.
Основні аспекти кадрової безпеки:
Захист компаній від проникнення людей, що мають зв’язок з кримінальними групами;
Постановка «бар’єра» перед людьми схильними до крадіжок;
Недопущення до роботи кандидатів зловживаючих алкоголем, споживачів наркотиків;
Захист від «витоків» інформації (захист секретів виробництва, бази даних, комерційних планів та іншої важливої інформації);
Недопущення до роботи кандидатів, схильних до деструктивних дій у колективі (погіршення трудової дисципліни, провокація конфліктів тощо).
Слідує одразу нагадати, що для отримання законних підстав перевірки анкетних та інших даних, наданих кандидатом, повинна бути отримана його письмова згода на таку перевірку.
Методи забезпечення безпеки, що застосовуються в роботі детективного агентства :
Перевірка працівника на відсутність/наявність судимості, притягнення до кримінальної та адміністративної відповідальності.
Перевірка наявності можливих зв’язків з кримінальним світом.
Вияснення у попередніх роботодателів питань благонадійності та сумлінності потенційних працівників,
Перевірка всіх анкетних даних, в тому числі рекомендацій, наданих працівником.
Проведення грамотного інтерв’ювання з кандидатом, що дозволяє виявити приховані цілі та завдання, що стоять перед прагненням влаштуватися працювати в конкретну компанію.
Аналіз інформації, яку кандидат повідомляє про попередні місця роботи.
У практиці нашого детективного агентства був випадок, коли кандидат у процесі інтерв’ю став активно поширюватися на теми, пов’язані з комерційною таємницею свого попереднього роботодавця, епізодами особистого життя керівництва, бажаючи тим самим заслужити довіру. Співбесіду даний кандидат не пройшов як особа, схильна до розповсюдження конфеденційної інформації.
У випадку, якщо при перевірці інформації, представленої в резюме і в анкеті кандидата виявляються дані, що не відповідають дійсності, це сигнал до особливої уваги.
При відборі кандидатів на керівні посади постає завдання не тільки перевірити інформацію, надану кандидатом, але і зібрати про нього додаткову інформацію за доступними каналами і правильно її проаналізувати. Отримання інформації з таких джерел, як колишні підлеглі, керівники, чоловік/дружина, сусіди тощо дозволяє скласти більш ясне і повне уявлення про особисті якості людини.
При прийомі на роботу слід розуміти, що кандидати, а особливо та частина з них, яка хоче влаштуватися до компанії для проведення тих чи інших недружніх дій, ретельно готуються.
А тому при виникненні необхідності у проведенні перевірки осіб при прийомі на роботу, також тих що вже працює в організації, але відносно яких є сумніви у їх доброчесності,- наше детективне агентство проведете цю перевірку на високому професійному рівні.

ДЕТЕКТИВНЕ АГЕНТСТВО «БЕРЕЗИНЕЦЬ І КОМПАНІЯ»

English English Français Français Deutsch Deutsch עִבְרִית עִבְרִית Русский Русский Español Español Українська Українська