Поширення недостовірної інформації в мережі Інтернет


Вільний обмін інформації в мережі Інтернет має безліч позитивних сторін, але один із його негативних аспектів — це порушення особистих немайнових прав особи внаслідок поширення про неї недостовірної інформації.
Поширення недостовірної інформації відбувається через розміщення її на сайтах, блогах, сторінках соціальних мереж, незареєстрованих засобах масової інформації в мережі Інтернет. Відповідно до статті 34 Конституції України кожному
гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або у інший спосіб – на свій вибір.
Тобто, Інтернет користувачі мають конституційні права на розміщення (поширення інформації). Але, така інформація повинна поширюватися із дотриманням законодавчих застережень про її достовірність, чого часто не відбувається.
Частина 2 статті 302 ЦК України встановлює, що фізична особа, яка поширює інформацію, зобов’язана переконатися в її достовірності.
Інформацією, що не відповідає дійсності, є відомості, які вказують на факти (дії чи події), що не існували в дійсності або існували не в такому вигляді, як про це зазначають такі відомості.

Якщо у вас виникли такі проблеми: автор поширеної
недостовірної інформації невідомий або його особу чи місцезнаходження неможливо встановити,- наше детективне агентство допоможе вам у їх вирішенні.
До кожного клієнта ми застосовуємо індивідуальний підхід, пропонуючи найкраще вирішення їхніх проблем.
Наша ціль перевищувати очікування клієнта.

Detective agency Berezinets and Company

English English Français Français Deutsch Deutsch עִבְרִית עִבְרִית Русский Русский Español Español Українська Українська