Статті

Детективні послуги.

Сучасний мегаполіс — відмінне місце для життя і ведення бізнесу. Але саме в таких умовах ви постійно перебуваєте під загрозою стати жертвою обману або шахрайства. Детективне агентство «Березинець і Компанія» завжди готове запропонувати вам свою допомогу, завдяки чому ви забезпечите собі надійний захист. За допомогою фахівців з детективного агентства ви не тільки вирішите свої проблеми. Але і зможете діяти на випередження, попереджаючи дії зловмисників. Детективне агентство вирішує як побутові проблеми, так і проблеми в бізнесі. Ми допоможемо розкрити обман з боку подружжя, членів сім’ї, друзів і ділових партнерів, захистити від шахрайства та багато іншого. Крім того, ми можемо знайти для вас будь-яку інформацію, що стосується фізичних або юридичних осіб, транспортних засобів, об’єктів нерухомості і т.д. Якщо вам необхідна інформація по цивільним або кримінальним справам, ми також готові зібрати її для вас. При цьому ви завжди можете бути впевнені в достовірності отриманих від нас даних, а також в дотриманні цілковитої конфіденційності. Безкоштовна консультація

Детективне агентство «Березинець і Компанія»

Перевірка приватним детективом.

В даний час ринок надає безліч послуг зі збирання інформації, проте приватні детективи нерідко стикаються з тим, що до них приходять клієнти з цілими папками даних, реальна вартість і актуальність яких незначні, оскільки ці дані — просто нарізка з різних баз, часто застарілих і завжди нелегальних. Збір інформації, з точки зору приватного детектива, — це кропітка робота не одного дня, в яку входить великий комплекс заходів з перевірки фізичної особи або організації. Не всяку інформацію можна отримати прямим способом — маса інформації видобувається опосередковано. Але в будь-якому випадку приватний детектив перевіряє і перепровіряє інформацію по кілька разів. Аналіз інформації, що збирається може зайняти не одну добу, а довідка зібрана протягом декількох годин, буде неповною. Хоча все, звичайно, залежить від того, яку саме інформацію і в якому обсязі хоче отримати клієнт. Багато приватних детективів та детективних агентств ведуть роботу з накопичення та обміну різного роду інформацією. Використовувані ними бази даних неможливо придбати на ринках і лотках хоча б тому, що зібрана практично вручну інформація має величезну цінність і в плани співробітників приватного розшуку не входить роздавати її направо і наліво. Прикладом збору інформації може служити наступне замовлення з практики. До детективного агентства «Березинець і Компанія» звернувся керівник підприємства, яке займається реалізацією продукції. Фірма планувала розширити роздрібну мережу в одному з районів міста Києва, але, з огляду на вартість оренди приміщення, перш ніж укладати необхідні договори, клієнт хотів встановити приблизну прохідність торгового місця. Спочатку була надана інформація про наявність аналогічних торгових точок на зазначеній території і про місце під магазин. Приватні детективи провели кілька різних заходів, в результаті яких: Було встановлено приблизний оборот торгових точок, які займаються реалізацією подібної продукції (оборот саме приблизний, але дозволяє зробити певні висновки). Було проаналізовано активність покупців. Було проведено моніторинг цін конкурентів і перевірка якості обслуговування. Була здійснена перевірка власника приміщення з метою встановлення можливих ризиків.  Таким чином, ці заходи дозволили встановити реальний стан справ по даному напрямку торгівлі. Попутно у детективів з’явилася інформація про власника приміщення, яку неможливо знайти в піратських базах даних. 

Детективне агентство «Березинець і Компанія»

Чому водіям не слід залишати контактний номер телефону під лобовим склом.

Знаючи номер телефону, шахраї можуть реалізувати популярну схему. Шахраї бажаючі збагатитися за чужий рахунок, винаходять нові схеми розводу автовласників чи не кожен день. Тепер вони взялися за тих, хто, перегородивши на тісній парковці виїзд парочці інших машин, залишає під лобовим склом папірець зі своїм номером телефону. Ситуація із завантаженістю стоянок і гострою нестачею місць для паркування в мегаполісах з кожним роком тільки погіршується. Ті, хто ні в яку не бажає пересідати на громадський транспорт, змушені витрачати багато часу на пошук вільного майданчика і нерідко — пришвартовуватися, замикаючи сусідні машини. Порядні водії в подібних ситуаціях зазвичай залишають під лобовим склом свої контактні дані. Правда, користуються ними не тільки власники «заблокованих» авто, але і шахраї. До редакції популярного інтернет-порталу звернувся читач, розказавши свою історію спілкування з «паркувальними» грабіжниками, який після утомливих пошуків вільного містечка припаркувався вкрай невдало, перекривши виїзд зі стоянки іншому водієві. Як і годиться, він залишив картку з номером телефону і зі спокійною душею пішов у своїх справах. Дзвінок від незнайомого абонента надійшов вже через півгодини. Побачивши на екрані смартфона невідомий номер він потягнувся за ключами від свого автомобіля — подумав, що з ним намагається зв’язатися той самий «заблокований» водій. Але ні: герою цієї історії подзвонив нібито перехожий, який бажає поділитися цінною інформацією. «З вашої машини скрутили номери — я бачив, куди їх поклали, але розповім вам лише в тому випадку, якщо переведете мені на картку гроші». Запідозривши недобре, автовласник відразу ж звернувся в місцеве відділення поліції. Там йому повідомили, що його випадок далеко не перший подібний — в районі активізувалися шахраї, що вимагають у водіїв гроші таким нехитрим способом. Як виявилося пізніше, вони вибирають саме тих автовласників, що залишають під лобовим склом свої номери телефонів. З ними легко зв’язатися, і не потрібно чекати, поки потерпілий сам проявить ініціативу. Щоб захиститися від «паркувальних» грабіжників — як ви, напевно, вже здогадалися — краще не залишати свої контактні дані під склом. А що ж тоді робити? Як би банально це не звучало — постаратися паркуватися в тих місцях, де ви нікому не доставите незручностей. Так, в нинішніх умовах це не просто. Але з практики, витративши трохи більше часу на пошук, завжди можна знайти «зручну» стоянку.

Детективне агентство «Березинець і Компанія»

Юридична перевірка нерухомості. (Квартири, будинки, нежитлові приміщення, земельні ділянки).

Ми гарантуємо всеохопний юридичний супровід угод з нерухомістю: повну юридичну перевірку продавця нерухомості, повну юридичну перевірку об’єкту нерухомості, експертно- юридичний аналіз схеми відчуження нерухомості. 

Ризики при купівлі нерухомості: втрата грошових коштів, втрата об’єкта нерухомості, втрата часу, втрата спокою і шкода здоров’ю, шкода репутації.

Проблеми, які можуть виникнути при купівлі нерухомості:

Відсутність належних дозволів. Відсутність у забудовника необхідних дозволів і ліцензій для законного ведення будівництва є підставою для зупинки будівництва і унеможливлює введення об’єкта в експлуатацію.

Відсутність потрібних технічних умов. Для успішного введення в експлуатацію будинок повинен відповідати встановленим законом нормам і мати підключення до всіх комунікаційних систем, згідно з проектом. Відсутність у забудовника належним чином оформлених технічних умов для підключення комунікацій може викликати проблеми з введенням будинку в експлуатацію.

Іпотека. Отримання забудовником кредиту під будівництво і одночасна передача об’єкта будівництва в іпотеку надають банку право відібрати новобудову в рахунок боргу.

Відсутність належним чином оформлених прав на землю. Будівництво об’єкта нерухомості може проводитися на неправильно оформлених земельних ділянках або на ділянках, які не можуть бути використані для забудови.

Арешти. У зв’язку з порушенням законодавства у сфері будівництва на об’єкт може бути накладено арешт, який фактично унеможливлює його законну продаж.

Судові суперечки. Щодо нерухомості можуть бути заведені судові суперечки. Також судові суперечки можуть бути між забудовником і державними органами про законність будівництва. Вказане вище створює значний ризик для покупця, уникнути якого можна, перевіривши забудовника.

Несплачені податки. Наявність у забудовника податкового боргу може бути причиною виникнення у останнього податкової застави, в тому числі щодо об’єкта будівництва, що робить неможливим його законне придбання.

Незаконне відчуження землі. Певні види земельних ділянок в Україні не можуть бути продані, подаровані або відчужені іншим способом в силу законодавчих обмежень.

Шахрайство. Продаж об’єкта нерухомості особами, які не мають на це права, шляхом обману або зловживання довірою покупця.

Втрата грошових коштів. У договорі із забудовником можуть бути передбачені умови, згідно з якими вирішивши купити нерухомість суб’єкт ризикує понести додаткові фінансові втрати, зокрема: штрафи, пені, умови про неповернення коштів або їх частини в разі виходу з будівництва тощо.

Наявність обмежень щодо розпорядження нерухомістю. Права на нерухомість, крім власника, можуть мати інші особи, наприклад, чоловік або дружина. Згода таких осіб під час підписання договору є обов’язковою.

Наявність майнових прав третіх осіб на об’єкт нерухомості. Наявність реєстрації в квартирі неповнолітніх або недієздатних осіб може створити значні проблеми для покупця, які пов’язані з необхідністю виселення цих осіб в судовому порядку.

Неправильно оформлені документи. У процесі попередньої реєстрації (оформлення) прав на об’єкт нерухомості документи були оформлені з порушенням законодавства або неправильно.

«Недобудови» Кількість проблемних будівництв сумнівних компаній в Україні становить понад 2 тисячі, тому необхідною і важливою стає комплексна перевірка забудовника.

Для чого потрібна перевірка нерухомості перед покупкою і чому необхідно звертатися за допомогою до фахівців.

Неправильне оформлення правовідносин в сфері нерухомості може спричинити за собою втрату бажаного об’єкта: квартири, будинку або земельної ділянки з одночасною втратою грошових коштів. Виходячи із сучасних реалій, в питаннях придбання нерухомості необхідно бути вкрай обачним і обережним. Необхідно пам’ятати, що проблеми краще і дешевше попередити, ніж вирішувати їх. Залучення для супроводу угоди з нерухомістю юриста, який спеціалізується в даній сфері, допоможе перевірити забудовника, істотно мінімізувати можливі ризики в придбанні нерухомого майна, здійснити всебічну перевірку новобудови, найбільш повно захистити права і інтереси покупця. Звернення до професіоналів, які надають юридичні послуги з нерухомості, сьогодні — запорука Вашого спокою завтра.

Детективне агентство «Березинець і Компанія»

Toyota і Lexus перестануть бути привабливими для крадіїв.

Як відомо, автомобілі Toyota і Lexus користуються підвищеною «популярністю» як об’єкти угона або крадіжки. «Тойота Мотор» починає впровадження цілого комплексу заходів для захисту від угону нових автомобілів Toyota і Lexus. Так, щоб зробити практично безглуздою підробку викрадачами VIN-номера, на безліч елементів автомобіля буде наноситися «Унікальний протиугінний ідентифікатор». Ідентифікатор містить PIN-код, який прив’язаний до VIN-номера автомобіля. PIN-код виконується у вигляді непомітних неозброєним оком мікрокрапок діаметром 1 мм, інформацію з яких можна зчитати тільки при їх знятті з кузова і багаторазовому збільшенні. Мікроточки наносяться на педалі, петлі, патрубки і кожухи, а їх загальна кількість досягає 10 тисяч. Таким чином, навіть при підробці стандартних табличок з VIN-номером і заміни окремих деталей викрадений автомобіль все одно може бути ідентифікований правоохоронними органами при постановці на облік або перевірці. Притому величезна кількість маркованих деталей значно знижує ймовірність викрадення автомобіля для продажу вроздріб. Кожному покупцеві нового автомобіля Toyota або Lexus буде видаватися сертифікат «Унікального протиугінного ідентифікатора», який містить PIN-код автомобіля. До липня 2019 року протиугінне маркування буде присутнє на всіх нових автомобілях Lexus. У 2019 ідентифікатор також з’явиться на всіх моделях Toyota. Крім того, «Тойота Мотор» також вирішила збільшити кількість табличок з VIN-номером. Притому таблички будуть надійно захищені від підробки завдяки технології «саморуйнування» при спробі переклеювання і спеціальній окантовці, що світиться в ультрафіолетовому світлі. Розширенє маркування VIN-номером вже використовується на багатьох «Лексусах», а в 2019 році буде застосовуватися на більшості моделей обох марок. Притому для перевірки відповідності фактичних параметрів «паспортними даними» і додаткової верифікації VIN-номера «Тойота» створила спеціальний інформаційний портал.

Детективне агентство «Березинець і Компанія»

Не допомагайте поліції посадити себе в тюрму: що робити, якщо виникли проблеми.

Ви думаєте, що вас не можуть посадити, якщо ви не порушуєте закону? Як би не так. А статистика — штука невблаганна. Вона свідчить про те, що відсоток виправдувальних вироків в Україні становить менше одиниці. З року в рік кількість виправдувальних вироків в Україні не перевищує 1% і до 20-30% виправдувальних вироків, як в Західній Європі або інших демократичних країнах нам ще дуже далеко. Чому так відбувається, які наслідки має така ситуація і як її виправити? На перший погляд, незрозуміло, чому в Україні не виправдовують обвинувачених, адже законодавством передбачено для цього шляхи. Великі надії покладалися на новий прогресивний Кримінальний процесуальний кодекс, прийнятий в 2012 році. Він передбачає, що прокурор повинен керувати розслідуванням і разом зі слідчими збирати докази, що підтверджують провину особи і такі, що його виправдовують. Далі складається обвинувальний акт і направляється в суд, який і повинен вирішити, винна людина чи ні. Втім, жоден прокурор в Україні не захоче направити справу в суд, якщо є шанс на виправдувальний вирок, а якщо шанс великий — будьте впевнені, правоохоронці зроблять все, щоб справу «зам’яли». Чому? Тому що для українських прокурорів виправдувальний вирок — це неминуче покарання. Якщо ж закрити справу не вдалося, то прокурор зробить все, щоб людину визнали винною. В ході розслідування докази, які виправдовують особу, можуть «прибрати», може проводитися «робота» з суддями і т.д. Тобто ми бачимо, що така ситуація викликає виправдання винних і покарання невинних ще на етапі досудового розслідування. Що з цього випливає? Те, що в разі, якщо справа дійде до суду (а наше сьогодення таке, що уникнути цього можна тільки за допомогою великих грошей або «зв’язків»), ваші шанси довести свою правоту коливаються в межах статистичної похибки. Запам’ятайте одну просту річ: у слідства немає завдання розібратися! У слідства є завдання довести справу до суду! Шанси на виправдувальний вирок в українському суді — майже нульові. Обвинувачених у кримінальних справах з імовірністю 99,8 відсотка засуджують до ув’язнення. Правозахисники відзначають, що українська судова система занадто неповоротка і зашкарубла, тому очікувати якихось різких змін стосовно підсудних не варто. Навіть при проведенні репресій в сталінські часи суди виправдовували в 10 разів більше підсудних, ніж зараз, стверджують правозахисники.  В Україні існує така традиція, згідно якої виправдувальний вирок — надзвичайна подія. На таке рішення всі звертають увагу, а у судді через це можуть виникнути неприємності. Судді самі зізнаються, що їм легше визнати підсудного винним, оскільки тоді вважається, що вони виконали свої обов’язки. Не сподівайтеся, що в «органах» працюють знаючі люди, які увійдуть в положення, зважать всі за і проти і розберуться у вашій справі. Кожен раз, коли у вашій голові буде проскакувати думка: «Я ж нічого поганого не зробив, мені нема чого приховувати, там розберуться», — бийте себе по голові, щоб ця небезпечна думка вашу наївну голову швидше покинула ». На жаль на Україні ще процвітає корупція в судовій системі. Найчастіше звинувачення, підготовлене слідчими, пізніше «слово в слово» зачитують судді при оголошенні вироку. Зазвичай позиція слідства, прокуратури і суду збігається. Суд стає на сторону обвинувачення і не чує позицію захисту. Це відбувається через те, що від правоохоронних органів вимагають високий відсоток розкриття злочинів, а від суддів — статистику, яка свідчить про ефективність їх роботи. А оскільки від цих даних залежить заробітна плата і просування по службі, то і судді, і правоохоронці підтримують один одного. Що ж робити, щоб не потрапити в таку ситуацію? Найголовніше: найміть адвоката. Ніколи не ходіть ні на які допити без хорошого адвоката, якому ви довіряєте. Якщо потрапили в поліцію на допит або навіть в якості свідка, і поруч немає адвоката — нічого не говоріть! Викликайте досвідченого адвоката і разом з ним будуйте стратегію захисту. Краще провести ніч у відділенні поліції, ніж кілька років у в’язниці. Найкраще, що ви вже зараз можете зробити, — це знайти хорошого адвоката і вивчити його номер телефону напам’ять. Як то кажуть, «краще мати пістолет і не потребувати в ньому, чим потребувати, але не мати». Не плутайте допит і опитування. Ніяких дружніх бесід з працівниками правоохоронних органів не буває: якщо поліція хоче з вами поспілкуватися, це допит або опитування. Йти на нього без адвоката категорично не рекомендується. Не варто плутати допит з опитуванням. Допит проводять в рамках кримінальної справи, а опитування — при перевірці; в останньому випадку відповідати на питання взагалі необов’язково. Подібна ж різниця — між обшуком і обстеженням приміщення. Обшукують приміщення виключно в рамках кримінальної справи, при цьому поліцейські можуть вибивати двері, зрізати замки і все забирати. А при перевірці нічого такого вони робити не мають права і взагалі їх можна навіть не пускати. Ви не зобов’язані нічого говорити. У законі немає вказівок на те, що громадяни зобов’язані давати пояснення представникам правоохоронних органів. Не передбачена і відповідальність за відмову від пояснень. Є лише санкції за відмову від дачі показань на допиті в ході кримінального розслідування або розгляду справ про адміністративне правопорушення. Запам’ятайте: стаття 63 Конституції України говорить: «Особа не несе відповідальності за відмову давати показання або пояснення щодо себе, членів сім’ї чи близьких родичів, коло яких визначається законом». Зберігайте спокій. Слідчі на допиті вдаються до типових психологічним прийомам. Ось до чого варто бути готовим: на початку бесіди слідчий спробує встановити психологічний контакт з підозрюваним, створити атмосферу довіри, можливо, буде вести розмови на нейтральні теми. Докази пред’являються по зростанню значущості — найпереконливіший приберігають на потім, завжди використовується фактор раптовості. Не виключені неприязні висловлювання (або провокування на них підозрюваного) щодо учасників подій, які не присутніх на допиті. Ймовірно, слідчий буде створювати перебільшене уявлення про обізнаність поліції, приводити моральні аргументи і робити упор на совість підозрюваного. Поведінка слідчого направлена на те, щоб засмутити, розхитати ваш захист, знайти вади в обраній вами лінії поведінки. Його завдання — домогтися, щоб ви почали допомагати йому в досягненні його цілей. Якщо слідчий раптово став підвищувати голос або залякувати вас, сприймайте це як хороший знак. Швидше за все, це означає, що звинувачення зайшло в глухий кут, а слідчий кричить, нервує або злиться від усвідомлення власного безсилля. Так що в разі будь-якої агресії з боку слідчого подумки похваліть себе, замовкніть і чекайте, поки він перед вами вибачиться. Якщо вибачень не буде, а тиск і образи продовжаться, сміливо вимагайте іншого слідчого. Краще, звичайно, це робити через свого адвоката, який звернеться зі скаргою до керівника слідчого підрозділу або в прокуратуру. Не базікайте! Правильний психологічний настрій на допиті — запорука вашого успіху. Не варто філософствувати, вступати в полеміку чи демонструвати свої ораторські здібності. Завдання слідчого — вас розговорити. Не допомагайте йому! На всі питання треба відповідати як можна більш коротко і по суті. Бажано обмежуватися словами «так» або «ні». Чим більше людина говорить на допиті, тим простіше йому заплутатися, бути викритим в нестиковці і тим легше слідчому вчепитися за щось. Розгублена людина, стає більш вразливою, нею можна маніпулювати і заганяти в кут. Слідчий — професіонал. Будьте професійними і ви. Якщо питання вимагає опису, висловлюйтесь якомога лаконічніше. Кожне слово має бути як слід обдумано. Слідкуйте, щоб ваші слова не перебрехали. Під час допиту слідчий зобов’язаний вести протокол. Ваш адвокат простежить за цим, але ви теж маєте право вести свої записи, в тому числі фіксувати питання слідчого. Не пропустіть цю можливість! Майте при собі блокнот і ручку. Це дасть вам час на обдумування питань і відповідей і знизить хвилювання. Нехай нервує слідчий, а не ви. Повторимо ще раз: нехай ви на 100% впевнені, що вас ці поради не стосуються, — перестрахуйтеся! У наших умовах в’язниця — це ризик вийти звідти інвалідом з букетом хвороб або НЕ вийти взагалі. На жаль Україні до кращих зразків цивілізованих правових держав ще дуже далеко. Зайвим свідченням цього є ситуація в вітчизняних виправних установах — СІЗО, колоніях і тюрмах, де панують нелюдські умови, жорстокість, корупція і тотальне безправ’я.

Детективне агентство «Березинець і Компанія»

Головна афера року.

У світі швидко набрав популярність мобільний додаток GetContact, але цю програму, що збирає персональні дані, вже встигли заборонити в декількох країнах світу. Наскільки ця програма небезпечна — ще тільки перевіряється, але користувачі все одно продовжують добровільно «зливати» свої контакти, ризикуючи разом з усіма близькими, знайомими стати об’єктами спам-атаки. Відповідно до опису в Play Market, GetContact — це програма, яка «ділиться ідентифікаційною інформацією і фотографією абонента в момент надходження дзвінка, а також захищає від шкідливих і маркетингових дзвінків, блокуючи їх». Тобто користувач може дізнатися, хто йому дзвонить, навіть якщо цього контакту немає в його записній книжці. Базу імен і телефонів GetContact формує за рахунок тих, хто його вже встановив: додаток отримує інформацію про те, як той чи інший номер записаний в контактах інших абонентів. За даними розробників, в базі знаходиться більше 2 млрд. телефонних номерів. Однак частіше цей додаток використовують, щоб дізнатися, як самі користувачі записані в чужих телефонах. По мережі вже «гуляють» історії про те, як користувачі за допомогою GetContact викривають своїх чоловіків чи дружин у зраді, вираховуючи, що у когось вони записані під підозрілими іменами. Однак безпека використання цього додатка викликає серйозні питання. GetContact вже називають головною аферою року. І неспроста. В угоді призначеній для користувача зазначено, що додаток може ділитися будь-якою персональною або корпоративною інформацією з будь-якою третьою стороною і збирати дані за допомогою різних інструментів і методів для статистичних цілей. Також, ця програма залишає за собою право ділитися даними, щоб «підтримувати і розширювати свої послуги» (до таких даних належать списки контактів, облікові записи соціальних мереж, фотографії, адреси електронної пошти, IP-адреси і записи дзвінків). За словами фахівців, телефонні шахраї можуть використовувати додаток, щоб проводити більш точні і ефективні атаки за допомогою соціальної інженерії. Також експерти звернули увагу на розробників програми — це компанія Getcontact LLL, зареєстрована, за даними реєстраційної палати Великобританії, в Лондоні 23 листопада 2017 року. Заснували ж фірму резиденти Туреччини 1980 і 1979 року народження. Якщо ви вже встановили додаток або ж не можете побороти бажання дізнатися, як ви записані в іншого абонента в контактах, слід знати, як правильно його видалити. Спеціалісти нашого детективного агентства надають декілька корисних порад та рекомендацій. Спочатку потрібно видалити свій аккаунт. Це можна зробити у налаштуваннях програми. Потім потрібно зайти на сайт додатка у розділ Unlistі прибрати свій номер з бази даних. При цьому саме видалення може зайняти аж до 24 годин! Однак, видаливши свій номер з бази, потрібно пам’ятати, що номери з вашої записної книжки все одно будуть залишаться в додатку.

Детективне агентство «Березинець і Компанія»

Послуга детектив – охоронець.

Для забезпечення безпеки нашого клієнта та його сім’ї наше детективне агентство «Березинець і компанія» пропонує широкий спектр детективно — охоронних послуг. Надання послуг з особистої охорони є одним з пріоритетів і найбільш важливим напрямків в діяльності нашого агентства. Всі наші співробітники — професіонали, пройшли спеціальну підготовку і регулярно підтверджують кваліфікацію на залікових заняттях. Дуже часто для дієвого захисту життя і здоров’я особи, що охороняється мало оточити його охоронцями. Важливо також точно визначити і саме джерело загрози, при усуненні якого майже завжди відпадає необхідність і в самих охоронцях. Тому, перед тим, як приступити до виконання вашого завдання, нами проводиться ретельний аналіз загроз і виробляються відповідні рекомендації для клієнта, на підставі яких будується в подальшому концепція забезпечення його безпеки. Ми пропонуємо професійних охоронців для охорони клієнтів та членів їх сімей, в тому числі в поїздках, відрядженнях і місцях відпочинку. Співробітники нашого детективного агентства професійно і належним чином організують зустріч, супровід і охорону (послуга — безпечний супровід) гостей столиці, як індивідуальний, так і різних груп.

Детективне агентство «Березинець і Компанія»

Економічне шпигунство.

Економічне шпигунство — це добування законним і незаконним шляхом у конкуруючих фірм (монополій, а також партій, фізичних або юридичних осіб) відомостей чи інформації з галузі наукових досліджень, виробництва продукції із застосуванням найбільш перспективної технології, а також персональних даних з метою їх використання в конкурентній боротьбі або навіть у корисливих цілях. Сучасне економічне чи промислове шпигунство має багато проявів. Це може бути молодий заповзятий практикант, котрий залюбки залишається в офісі після закінчення робочого дня, приємний діловий партнер, котрий під час візиту на фірму має приховану камеру або сучасний «троянець», що непомітно проникає у ваш комп’ютер, даючи комусь доступ до всієї вашої конфіденційної інформації. Топ-агенти проникають на різні підприємства також і як науковці та технологи. Збільшення масштабів промислового шпигунства пояснюється також посиленням обміну даними, особливо через інтернет. Тому ризик стати жертвою шпигунських дій значно зростає. Мета промислового шпигунства – насамперед сучасні технології та ноу-хау, тобто саме те, що є найбільшим капіталом економіки. Тому і збитки у цій сфері – значні. Обсяг реально завданої шкоди у світі, може становити близько 20 мільярдів євро в рік. Згідно з менш обережними припущеннями, збитки можуть сягати навіть 30 мільярдів євро, адже багато випадків залишаються непоміченими і невиявленими. Конкуренти — шпигуни намагаються зібрати якомога більше інформації, а потім якісно оцінити її, чи може це бути цікавим, наприклад, для власного підприємства, чи для всієї галузі. Як зазначають відомі експерти, найменше усвідомлюють потенційну небезпеку викрадення технологій дрібні і середні підприємства. Тому спеціалісти нашого детективного агентство радять керівникам підприємств про необхідність усвідомлення всієї серйозності потенційних ризиків, змінити кардинальне ставлення до захисту своєї інформації. Керівникам також потрібен і професійний менеджмент IT-безпеки, відповідна культура безпеки, конкретні директиви, зміна відповідальності, чутливості працівників до цих питань. Необхідно визначати інформацію з найвищою важливістю і своєчасно запроваджувати для неї особливий захист, щоб унеможливити потрапляння цих даних стороннім особам та в інтернет.

Детективне агентство «Березинець і Компанія»

Фінансова розвідка і приватна детективна діяльність.

 Сьогодні багато країн світу концентрують свою увагу на «переливі» капіталу, тобто здійснюють фінансову розвідку (моніторинг), так як дане питання є основою вирішення багатьох економічних проблем. В першу чергу, таким чином можна відстежити великі суми перерахування грошей на рахунки людей, які були занесені в «чорний список». Подібним чином світові спільноти намагаються боротися з тероризмом, корупцією і всім тим негативним проявам, які можуть пошкодити нормальному життю громадян і підтримки миру в країні і на планеті в цілому. На сьогоднішній день фінансовий аспект в будь-якій сфері вкрай важливий, тому даному питанню виділяється досить багато уваги. Якщо раніше для того щоб простежити за фінансовими потоками використовувалася елементарна техніка, а основні обов’язки лягали в першу чергу на плечі спеціально навчених людей, то сьогодні все значно змінилося і для відстеження переливу капіталу і великих грошових потоків в цілому використовуються сучасні технології, які дозволяють протягом короткого часу визначити, куди були направлені гроші і з якою метою. Фінансова розвідка (моніторинг) – це досить масштабна операція, яка спрямована на обчислення суб’єктів, які займаються відмиванням грошей і управлінням великою кількістю фінансових ресурсів, але фінансова розвідка може здійснюватися і на менш масштабному рівні, наприклад на рівні підприємства. У такому випадку вона буде однією з напрямків роботи служби безпеки компанії і може служити основою для виявлення шахраїв всередині організації. Крім цього фінансова розвідка може мати призначення іншого роду, які визначаються для кожного підприємства індивідуально.  На державному рівні фінансову розвідку здійснює Державна служба фінансового моніторингу, а на приватному рівні ці завдання посилі детективним агентствам. У нашому детективному агентстві є широкі можливості для вирішення таких питань.

Детективне агентство « Березинець і Компанія»

Затримання Полтавського хакера.

Департамент кіберполіції Національної поліції України затримав хакера Генадія Капканова, якого розшукували правоохоронці 30 країн світу. Про це повідомляє прес-служба МВС України. При затриманні у нього виявили український паспорт на ім’я іншої людини, за яким хакер прибув до Києва. В ході обшуку на орендованій квартирі поліцейські вилучили ноутбук, гроші і флеш-накопичувачі. За інформацією відомства, затриманий був організатором мережі “Avalanche”, яка працювала 7 років. В її ліквідації були задіяні правоохоронці 30 країн. Ще 30 листопада 2016 року поліцейські провели міжнародну спецоперацію з ліквідації цієї кібермережі. Тоді в Полтаві правоохоронці затримали і організатора цієї злочинної діяльності – 33-річного місцевого жителя. Сьогодні суд у Полтаві, який вже відпускав хакера на свободу, буде приймати рішення про запобіжний захід. 1 грудня 2016 року Жовтневий районний суд м. Полтави розглянув клопотання представника Генеральної прокуратури України про його арешт. У виборі саме такого запобіжного заходу суд відмовив, після чого підозрюваний зник із залу суду. Пізніше він був оголошений в міжнародний розшук”, – зазначили в Департаменті. Згідно з українським законодавством, йому інкримінують причетність до скоєння кількох кримінальних злочинів: ч. 3 ст. 209, ч. 1 ст. 361, ч. 2 ст. 342 і ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України. “Водночас прокуратурою Вердена і поліцією Люнебурга (ФРН) розслідується кримінальна справа щодо міжнародної платформи злочинної інфраструктури, відомої як “Avalanche”, яка використовувалася в якості майданчика для запуску та управління масових глобальних шкідливих атак і відмивання грошей. У Німеччині, за оцінками експертів, це спричинило збитки на понад 6 млн євро. Крім того, пов’язані з кібератаками грошові втрати, здійснені по мережі “Avalanche”, за попередніми підрахунками, склали сотні мільйонів євро по всьому світу”.

Detective Agency «Berezinets and the Company»

Службовий пес — помічник детектива.

Собака і людина працюють в одній «зв’язці» дуже давно, причому песику дуже подобається робити те, що велять йому давні інстинкти. Собаки інстинктивно знають, як виявити річ та принести її господареві. Собак можна навчити знаходити абсолютно особливі речі в самих різних місцях, наприклад на дереві, в лісі або у полі, у господарській сумці або портфелі, у машині, на вулиці, в туалеті, під каменями або в руїнах будівель, у глибокій воді або під снігом. Також собаки часто залучаються для пошуку злочинців-втікачів або осіб, що зникли з місця злочину. Люди залишають після себе омертвілі клітини шкіри, які виділяють гази та випари, що створюють неповторний аромат. Цей запах служить для собаки таким же орієнтиром, як відбитки пальців для детектива. Нюх собаки принаймні в мільйон разів гостріше нашого, оскільки в її носі розташовано 220 мільйонів нюхових нервових закінчень, а у людини тільки 5 мільйонів. Крім того, собака чує звук на відстані майже 250 метрів, а більшість людей — менше ніж 25 метрів. Собаки це дивовижні працівники, які відрізняються рішучістю, наполегливістю і цілеспрямованістю, незважаючи навіть на крайню втому. Вони вловлюють запах і слідують за ним, причому іноді, в залежності від умов, здатні відчути його навіть за півкілометра. А тому натренована на пошук наркотиків, зброї, трупів, слідів злочинця службова собака є невід’ємним помічником у приватній детективній діяльності.

Detective Agency «Berezinets and the Company»

Форензік, як вид детективних послуг. 

Розглянемо, яким компаніям потрібні подібні економічні розслідування. Для початку визначимося, навіщо проводиться таке розслідування. Наведемо недавній приклад. 11 грудня 2008 року в Америці був заарештований Бернард Медофф . На момент взяття його під варту очолювана ним компанія з міжнародною клієнтурою управляла капіталом розміром понад 17 мільярдів доларів. Медоффу було пред’явлено звинувачення в створенні фінансової піраміди, яка завдала її учасникам по всьому світу збиток в 50 мільярдів доларів. В результаті краху компанії європейські банки втратили не менше 3,5 мільярдів доларів. Збиток другий за величиною кредитної структури Іспанії BBVA склав близько 400 мільйонів доларів. Британський банк HSBC заявив про збитки в 1 мільярд доларів. Французький Credit Agricole оцінив втрати в 10 мільйонів доларів. «Форензік» допомагає виявити можливі ризики на момент укладення договору, інвестування грошей або при придбанні нових компаній. За допомогою цієї процедури можна стягнути кошти в разі виявлення фактів шахрайства. Економічне розслідування проводиться для інших цілей, наприклад таких як: розрахунок збитків при укладанні контракту або порушення умов договору, порушення гарантійних зобов’язань, для запобігання можливих суперечок, для оцінки ризиків банкрутства, неспроможність або реорганізації, ну і для оцінки бізнесу в загальному. В даний час зарубіжні компанії активно застосовують незалежні економічні розслідування як інструмент перевірки діяльності компанії. Європейські та американські фірми давно зрозуміли, що краще витратити кошти спочатку, щоб підстрахуватися і вибрати дійсно надійного партнера, ніж потім терпіти багатомільйонні збитки. Велика компанія уклала договір на поставку обладнання вартістю 3 000 000 гривень. За угодою контрагенту було сплачено аванс в розмірі 1 000 000 гривень. Однак фірма-контрагент не виконала свої зобов’язання, і була ліквідована, при цьому за рахунок її майна не вдалося погасити заборгованість, так як вартість основних засобів становила всього 12 000 гривень, а на розрахункових рахунках не було грошей. Такої ситуації можна було б уникнути, якщо замовник заздалегідь провів економічне розслідування, в результаті якого напевно було б встановлено, що договір укладається фактично з «фірмою-одноденкою», яка не виконає свої зобов’язання. Розслідування проводиться різними методами. Наприклад це може бути оцінка документації знаходиться у відкритому і закритому доступі або аналіз контрагентів компанії. Можливе проведення експертизи ведення судових суперечок контрагентом. Перевірка історії компанії на предмет наявності конфліктів, пов’язаних з легалізацією незаконних доходів, дочірніх і залежних товариств, які перебувають за кордоном, в тому числі в офшорних зонах. Можливий і аналіз контрактних зобов’язань або виявлення значної кредиторської заборгованості. Метою «форензік» є виявлення невідповідностей у фінансовій звітності компанії. Багато фірм для різних цілей «прикрашають» свої підсумкові документи. Це може бути пов’язано з необхідністю отримання кредитів і позик, або щоб зберегти конфіденційність акціонерів компанії. Загалом, хіба мало причин «прикрасити» дійсність на папері? Не варто забувати, що приводом до спотворення даних, може бути шахрайство. Так ось, незалежне економічне розслідування покликане виявити такі факти. Алгоритм проведення «форензік» може відрізнятися в залежності від того, для яких цілей він ініціюється, накладає свої особливості і галузь, в якій працює компанія та інші важливі критерії. Що ж в першу чергу будуть вивчати експерти під час проведення цієї процедури. Як уже зазначалося, фінансову звітність, аудиторські висновки за минулі роки, і оцінювати виявлені порушення, вивчать показників рентабельності компанії, її ліквідність і фінансову стійкість, перевірять наявність боргів по податках і зборах, і заборгованості за розрахунками з персоналом, вивчать акти звірки взаєморозрахунків та кредиторську заборгованість. Проведуть аналіз структури підприємства і перевірять наявності ризиків, пов’язаних з «відмиванням грошей». Порівняють результати судових розглядів, а саме позитивну і негативну практику. «Форензік» допомагає виявити можливі ризики на момент укладення договору, інвестування грошей або при придбанні нових компаній. За допомогою цієї процедури можна стягнути кошти в разі виявлення фактів шахрайства. Крім вивчення паперів, перевіряючі можуть брати інтерв’ю у співробітників і керівництва компанії, при необхідності будуть проведені масові перевірки партнерів для виявлення конфліктів інтересів і прихованих взаємозв’язків, можливий і аналіз великих масивів електронних даних. Звичайно, етапи можуть відрізнятися в залежності від інформації, що міститься у відкритому доступі. До даних, на основі яких проводиться розслідування, можна віднести: інформацію, надану антимонопольним комытетом, податковим органом, дані з бірж і котирувань акцій і ін. Тепер розберемося, які можна дати рекомендації компаніям щодо використання «форензік»? В даний час зарубіжні компанії активно застосовують незалежні економічні розслідування як інструмент перевірки діяльності компанії. Європейські та американські фірми давно зрозуміли, що краще витратити кошти спочатку, щоб підстрахуватися і вибрати дійсно надійного партнера, ніж потім терпіти багатомільйонні збитки. Використання «форензік» дуже актуально при здійсненні великих угод, укладення «серйозних» контрактів, злиттів і поглинань. Застосування зовнішнього економічного розслідування дозволяє як перевірити власні дані про контрагента, так і отримати відомості, що дозволяють керівництву і засновникам прийняти вигідне рішення щодо того чи іншого потенційного партнера. Але це далеко не всі ситуації, коли буде корисний «форензік». За допомогою розслідування компанія може: розробити комп’ютерні системи власної безпеки, отримати уявлення про фінансову діяльність контрагентів і докази шахрайства, які можуть бути використані в подальшому в суді, отримати незалежну експертну оцінку документації, а також використовувати дані незалежної експертизи в зарубіжних судових суперечках, а фахівець , який здійснює розслідування, може брати участь в якості свідка-експерта. Це якщо говорити про зовнішні операції, але незалежне економічне розслідування стане в нагоді і всередині компанії, так подібна операція допоможе виявити осіб в самій фірмі, які «зливають» інформацію конкурентам, здійснюють шахрайські операції.

Detective Agency «Berezinets and the Company»

Google Chrome может стать жучком для «прослушки» разговоров.

Эксперты по кибербезопасности обнаружили, что браузер Google Chrome содержит ряд уязвимостей, которые позволяют злоумышленникам использовать его как средство слежки. Детективное агентство «Березинец и Компания» провело собственное исследование и узнало, каким образом владелец компьютера может себя обезопасить. В новой версии Google Chrome была реализована возможность распознавания и записи речи. Этот функционал браузера позволил сайтам добавить голосовой способ взаимодействия с посетителями в список своих возможностей. Для идентификации слов перед началом взаимодействия сайты запрашивают доступ к микрофону компьютера. Если пользователь предоставил такой доступ, то в браузере появляется красный индикатор. Он информирует владельца компьютера о том, что идет запись. После закрытия сайта индикатор исчезает и трансляция останавливается. Проблема в том, что Сhrome «запоминает» положительный ответ на запрос доступа к микрофону. Следовательно, в будущем браузер будет предоставлять этот доступ без предварительного запроса. Эта особенность может использоваться для прослушки владельцев компьютеров. Большинство пользователей упускают из виду один нюанс. Вредоносный ресурс может запускать функционал для прослушивания в скрытом всплывающем окне. Запись разговоров зачастую начинается в тот момент, когда пользователь закрывает браузер. Даже если жертва заметила всплывающее окно и закрыла его, микрофон будет продолжать транслировать ее разговоры в Сеть. Детективное агентство «Березинець и Компания» предлагает своим клиентам профессиональные консультации по выявлению слежки и «прослушки». Если у вас есть обеспокоенность по данному вопросу — позвоните нам. Агентство гарантирует конфиденциальность и достоверность предоставляемых данных.

Детективное агентство «Березинец и Компания»

 

 

Частный детектив поможет разобраться в том, кто станет вашим будущим соседом.

Иногда нам приходится жить рядом с невыносимыми людьми — постоянные ссоры супругов, ремонтные работы, назойливые животные, которые всегда норовят нагадить вам на коврик. В этом мало приятного, поэтому если предоставляется шанс купить или снять новое жилье, лучше узнать о соседях и состоянии дома побольше и заранее. Найдите хорошее детективное агентство, именно частный детектив сможет собрать необходимую информацию и помочь вам определиться с выбором квартиры. Большинство людей, конечно же, откажутся от такой специфической услуги — им не нужен частный детектив, чтобы осмотреть жилье. Что проще, чем зайти в гости к будущим соседям, увидеть, что это за люди? Но часто это не представляется возможным, порой вас даже не пустят, и первое впечатление зачастую обманчиво. А иногда случаются и весьма неприятные истории, которые показывают, насколько актуальными могут быть услуги частного детектива заказанные вовремя. Это жизненная история женщины, которой никогда не везло с соседями. Изначально, когда она жила с родителями, за стеной постоянно происходили разборки, скандалы. Не нужно смотреть телевизор, искать увлекательные сериалы, все происходило прямо за стеной — муж возвращался в 7 вечера домой, и начинались упреки, крики, оскорбления. Пара устраивала настоящие гладиаторские бои — в ход шли стулья, миски, нецензурная брань — представьте, как приятно в такой атмосфере растить маленького ребенка. К несчастью многих — пара и не думала прекращать отношения — видимо им нравилось быть главными антигероями подъезда, но похоже это было приемлемо и увлекательно только для них самих. Когда девушка переехала в собственную квартиру — она не могла нарадоваться тишине, отсутствию ругани и скандалов. По соседству жила милая бабушка, которая не выглядела злодеем и дебоширом. Но у нее была небольшая проблема — плохой слух. Любое кино или передачи, старушка всегда включала на максимальную громкость. А такая непрерывная трансляция ТВ-шоу и регулярный дайджест новостей не может войти в привычку не вызвав устойчивый невроз — особенно, если шум прекращается лишь поздно ночью. И что же делать? Упрекнуть хорошего человека и просто милую пожилую женщину в нарушении общественного порядка, вашего драгоценного сна и психического здоровья? Нет конечно – это и бессмысленно и не вежливо. Но все намного проще, ведь достаточно просто вовремя разузнать больше о потенциальных соседях, еще до того момента, как выбранная квартира станет вашим местом обитания! Чтобы избавить себя от различных неприятностей и не жить рядом с бешеными скандалистами, эпическими неадекватами, хроническими алкоголиками, потомственными уголовниками и убежденными маргиналами достаточно воспользоваться услугами частного детектива. Он сможет оперативно собрать необходимую информацию, которая поможет понять, кто именно будет вашим новым соседом. Состояние дома, проводки, коммуникаций, отопления, водоснабжения, аварийность, пожароопасность, вот те реальные факты, о которых стоит узнать до, а не после. Возможно вышеизложенное заставит вас подумать над тем, чтобы подать заявку в наше детективное агентство с целью проверки своего будущего жилья.

Детективное агентство «Березинец и Компания»

Розшук хакера.

30 грудня 2016 року президент США Барак Обама ввів санкції проти ФСБ, ГРУ, кількох технологічних компаній і двох хакерів, серед яких був і Євген Богачов. Зараз чоловік переховується, і про його діяльність нічого не відомо, але ще кілька років тому ФБР і кращі IT-фахівці з кібербезпеки розшукували цю людину по всьому світу. Богачова вважають творцем знаменитого вірусу ZeuS, який поневолив сотні тисяч комп’ютерів по всьому світу, і став засновником елітної хакерського угруповання, що вкрала понад 100 мільйонів доларів з банківських рахунків. За його голову урядом США призначена нагорода в 3 мільйони доларів. Історію діяльності Богачова та боротьбу зі спецслужбами розповів журналіст видання Wired Гаретт Графф. Навесні 2009 року спеціальний агент ФБР Джеймс Крейг приїхав в бюро в Омасі, штат Небраска. Він був колишнім морпіхом і зарекомендував себе як хороший IT-фахівець, тому його призначили слідчим у справі про велику крадіжку коштів через інтернет. У травні 2009 року у дочірньої організації американської компанії First Data вкрали 450 тисяч доларів. Трохи пізніше у клієнтів першого національного банку Омахи вкрали 100 тисяч доларів. Крейга збентежило, що в обох випадках крадіжки провели з IP-адрес самих жертв за допомогою їх логінів і паролів. Після перевірки комп’ютерів агент ФБР виявив, що обидва пристрої заражені одним вірусом — трояном «Зевс». За допомогою фахівців з кібербезпеки Крейг з’ясував, що цей вірус вперше з’явився в 2006 році. Однак існують версії , що вперше ботнет розійшовся в 2007 році. Так чи інакше, Zeus придбав величезну популярність у хакерів, а експерти з безпеки описували «Зевса» як зручний, ефективний і універсальний технологічний шедевр. Крейг спробував знайти автора вірусу, однак дізнався лише нікнейми хакера: Slavik і lucky12345. Продовживши розслідування, Крейг вивчив принцип роботи «Зевса». Він заражав комп’ютер через підроблені електронні листи і фальшиві інтернет- повідомлення, які при натисканні обманом завантажували в систему заражений файл. Як тільки «Зевс» потрапляв в комп’ютер, він крав логіни, паролі та PIN-коди користувача на сайтах, використовуючи кейлоггер, тобто записуючи натискання клавіш. Вірус міг навіть міняти форми входу в систему, отримуючи доступ до відповідей на таємні питання на кшталт дівочого прізвища матері або номера страхування. Після цього комп’ютер міг непомітно для користувача розсилати спам, поширюючи вірус далі. Коли ви входите на, здавалося, захищений сайт, «Зевс» таємно модифікує сторінку до її завантаження, дізнається дані про ваш обліковий запис і викачує гроші з рахунку. До початку розслідування Крейга, Slavik часто з’являвся на хакерських форумах і просував свій вірус. Однак у 2010 році він оголосив про «звільнення» і наостанок показав розширену версію «Зевса» з можливістю прив’язати програму до свого власника. За копію програми Slavik просив 10 тисяч доларів. Такі витрати могли собі дозволити не всі хакери, а й автор «Зевса» більше не хотів думати дрібно — у нього були великі плани. Ще влітку 2009 року разом з довіреними хакерами Slavik створив угруповання елітних кіберзлочинців. Для оперативного спілкування він розробив модернізовану версію «Зевса» з вбудованим месенджером Jabber Zeus. Завдяки цьому команда могла таємно і оперативно спілкуватися і координувати зломи банківських рахунків. Нова тактика Slavikа передбачала, що головний напрямок буде зроблений на крадіжку особистих даних у бухгалтерів і менеджерів великих компаній, що мають доступ до фінансових систем. Паралельно з цим Крейг проводив розслідування, але, як він пізніше зізнався журналістові Wired, навіть не підозрював про масштаби загрози. І тільки коли десятки американських банків почали скаржитися на електронні крадіжки річної виручки агент ФБР зрозумів, що зіткнувся з професійної хакерської угрупованням. У вересні 2009 року Крейг разом з декількома IT- фахівцями виявив в Нью-Йорку сервер, пов’язаний з системою Jabber Zeus. Агент ФБР домігся ордера на обшук і перезаписав трафік сервера на жорсткий диск. Коли інженер федеральної служби побачив вміст даних, він на кілька хвилин втратив дар мови. Виявилося, що Крейг придбав хакерську переписку по месенджер Jabber з адресами з Росії та України. Наступні кілька місяців інженер американської компанії з кібербезпеки Mandiant і співробітники ФБР розшифровували листування. Процес не зміг через хакерського сленгу, який довелося аналізувати американським лінгвістам. У розшифрованих даних хакери обговорювали зламані компанії, і завдяки цьому Крейг обдзвонив керівництво організацій. Він повідомив, що їхні гроші пропали через небезпечний комп’ютерний вірус. До цього моменту бухгалтерів декількох фірм вже звільнили за підозрою у крадіжках. Однак успішна розшифровка даних слабо просунула подальше розслідування. Тільки під кінець 2009 року Крейг з’ясував, як хакерська угруповання примудряється приховано переводити величезні суми грошей. Все почалося з розповіді трьох уродженок Казахстану співробітникам ФБР. Вони нібито приїхали в Нью-Йорк в пошуках роботи, і одного разу невідомий запропонував їм взяти участь в дивній схемі. Їх привозили на машині до банку, після чого жінки відкривали там рахунок і повідомляли співробітникам, що приїхали в країну на літо по навчанню. Кілька днів по тому чоловік привозив жінок, і вони знімали гроші, що надійшли на рахунок. За цю роботу їм платили невеликий відсоток, а решта передавали рекрутеру. Коли про цю історію дізнався Крейг, він зрозумів — жінок використовували як «грошових мулів». Їх робота полягає в передачі грошей хакерської угрупованню Slavik. Незабаром ФБР з’ясували, що схема «мулів» працювала в США, Румунії, Чехії, Великобританії, України та Росії. За офіційними підрахунками, до 2010 року хакери вкрали від 70 до 80 мільйонів доларів. Однак деякі фахівці ФБР вважають, що реальна сума набагато більше. Коли спецслужби США попросили банки повідомляти про людей, які нагадують таких «мулів», агентам ФБР незабаром довелося спілкуватися з десятками людей. В основному це були студенти та іммігранти, що знімають з рахунків по дев’ять тисяч доларів, щоб не привертати уваги. Влітку 2010 року співробітники служби заарештували двох уродженців Молдавії, що пропонують роботу «мулом». Паралельно з цим ФБР спільно з Мін’юстом визначив, що троє лідерів хакерського угруповання Slavik ховаються на Україні в Донецьку. Восени 2010 року ФБР домовилося з українською службою безпеки (СБУ) про спільне рейді до одного з лідерів хакерів Івана Клепікова. Крейг забрав більше 20 терабайт інформації з десятків жорстких дисків Клепікова і повернувся в США. Паралельно з цим агенти заарештували 39 рекрутерів «мулів» в чотирьох країнах. Цього вистачило, щоб порушити хакерську систему відмивання грошей. Однак Крейг розчарувався — ФБР анітрохи не наблизилися до затримання керівника угруповання Slavik. Спецслужби знали напевно тільки одне: у нього є дружина. Після рейду спецслужб на Україні лідер хакерів і автор Jabber Zeus зник, і Крейга перевели на інше розслідування. У 2011 році невелика спільнота по кібербезопаності помітило новий різновид «Зевса» з модернізованою системою бот-нету. У початкових версіях вірусу заражені комп’ютери керувалися через один командний центр, що робило всю систему вразливою. Адже якщо спецслужби виявлять цей сервіс, вони зможуть одним ударом відключити всю систему. У новій версії «Зевса», що стала відомою як GameOver Zeus, заражені комп’ютери постійно зберігали і оновлювали список інших інфікованих. Це робилося на той випадок, якщо вірус на пристрої зафіксує спробу перехопити його зв’язок з командним центром. В такий момент заражений комп’ютер міг переключитися на інший командний сервіс і збити з пантелику спецслужби. У ФБР припускали, що GameOver Zeus використовувала нова угруповання хакерів «Бізнес-клуб», яку Slavik заснував замість розсіяною Jabber Zeus. Спочатку GameOver крав банківські дані за допомогою зараженого комп’ютера, потім викачував гроші і перекладав на підконтрольні хакерам рахунку. Паралельно з цим вірус на комп’ютерах блокував доступ до банківського сервісу, щоб не дати людям перевірити свої банківські рахунки до тих пір, поки гроші остаточно не перейдуть зловмисникам. Нова система працювала відмінно. У листопаді 2012 року «Бізнес-клуб» вкрав майже 7 мільйонів доларів у американської компанії. У ФБР більше не могли захопити рекрутерів і перервати процес надходження грошей. Всі «мули» працювали в містах далекосхідного Китаю недалеко від Владивостока. Але успіх зі зломами банківських рахунків за допомогою нового вірусу виявився лише початком нової стратегії Slavik. У жовтні 2013 року угруповання поширила в інтернеті вірус CryptoLocker, шифрує файли на інфікованих комп’ютерах. В середньому за розблокування хакери вимагали від 300 до 500 доларів. Гроші вони брали тільки в біткоіни, щоб їх не відстежили спецслужби. За допомогою CryptoLocker хакери змогли монетизувати тисячі комп’ютерів, які потрапили під дії вірусу, але не містили корисної інформації. Ця ідея не була новою, але саме шифрувальник «Бізнес- клубу» розвинув її до міжнародних масштабів. У 2013 році американська компанія з кібербезпеки Dell SecureWorks заявила, що близько 250 тисяч комп’ютерів по всьому світу щорічно заражаються CryptoLocker. З 2011 по 2013 року фахівці з кібербезпеки три рази пробували підірвати роботу серверів «Бізнес-клубу» та вірусу GameOverZeus. Проте кожного разу хакерська угруповання легко відбивала атаки. Єдиним результатом таких дій стало те, що Slavik зміцнив захист на випадок нових нападів. Це, ймовірно, і стало причиною провалу наступної атаки. Її спланувала невелика команда професійних IT-фахівців, які борються з вірусами. Одним з експертів групи був уродженець Німеччини Тільманн Вернер- працівник компанії CrowdStrike. У лютому 2012 року IT-фахівець повністю перервав роботу вірусу Kelihos, що виріс на розсилках спаму з віагрою. Для Вернера це була велика перемога, але він знав — Kelihos і близько не стояв з GameOver Zeus. Спеціаліст бачив, як легко Slavik відбив атаки на свої сервери, і врахував цей досвід. Майже рік Вернер і команда європейських фахівців працювала над планом по «штурму» серверів GameOver Zeus. Ідея полягала в тому, щоб централізувати весь трафік вірусу, що виходить із заражених комп’ютерів, а потім направити його на сервер, контрольований групою Вернера. Таким чином вони сподівалися відстежити джерело зараження — комп’ютер Slavik. У січні 2013 року IT-фахівці атакували сервери і швидко зібрали в купу 99% трафіку інфікованих вірусом комп’ютерів. Однак залишився відсоток контролював командний центр хакера, і все заражені комп’ютери були пов’язані з цим сервером. Через два тижні Slavik знову контролював інфіковані комп’ютери. План, який європейські фахівці готували дев’ять місяців, провалився. За останні десять років відділ ФБР в Піттсбурзі набув статусу самого потужного державного апарату по боротьбі з кіберзлочинністю. Головну роль в цьому зіграв агент Кіт Муларскі. Він влаштувався в ФБР в 1998 році, і наступні сім років розслідував справи по шпигунству і тероризму. Муларскі не розбирався в комп’ютерах, проте в 2005 році перейшов в молодої відділ по кіберзахисту в Піттсбурзі. Наступні два роки Муларскі працював під прикриттям, втираючись в довіру до керівництва кіберзлочинністю угруповання DarkMarket. Хакерська організація прославилася крадіжками і продажем особистих даних і номерів кредитних карт, і довгі роки залишалася невловимою для ФБР. Завдяки Муларскі, який став адміністратором DarkMarket, в 2008 році спецслужби заарештували зі зв’язків з угрупованням 60 осіб. Після цього незаконний сайт закрився, а відділ по боротьбі з інтернет-злочинністю отримав велике державне фінансування. Тому коли операція європейських IT-фахівців по боротьбі зі Slavik провалилася, вони попросили допомоги у Муларскі. Зазвичай ФБР відмовляється співпрацювати з іншими організаціями, проте агентству потрібна була допомога. Тому ведучий розслідування Slavik Муларскі запросив в команду європейських IT-фахівців, які колись штурмували сервери «Зевса». Вони знали принципи роботи системи і, як вирішив Муларскі, зможуть допомогти. Об’єднана команда з кібербезпеки склала вдумливий план перемоги над Slavik і його вірусом. Для початку співробітники ФБР повинні були з’ясувати справжнє ім’я хакера, щоб скласти проти нього судову справу. Потім європейські програмісти знову атакували б заражені комп’ютери і спробували централізувати їх трафік. Якби це вдалося, слідчі отримали ордери на вилучення серверів. Після цього фахівці планували випустити оновлення, яке «вилікує» інфіковані комп’ютери. Співробітники ФБР і програмісти розуміли, що якщо вони допустять хоча б одну помилку, це поставить під загрозу всю операцію. На початку 2014 року, через місяць після запуску розслідування, команда вийшла на слід Slavik. Вона відстежила електронну адресу, на який був зареєстрований аккаунт хакера на сайті «Бізнес-клубу». При ретельному вивченні з’ясувалося, що сліди електронної пошти завжди пов’язані з одним ім’ям в російських соціальних мережах — Євген Богачов. Слідчі зрозуміли, що 30-річний житель Росії з Анапи і є той хакер, який роками всуху обігравав міжнародні спецслужби і кращих кіберспеціалістов. На фотографіях Богачов був з дружиною і дочкою, а пізніше програмісти з’ясували, що першу версію «Зевса» Богачов написав ще в 22 роки. Однак не визначення справжнього імені Slavik стало відкриттям. Через його пошту спецслужби відстежили регулярний трафік по зараженим комп’ютерам. З їх допомогою Богачов шукав секретні дані грузинських, турецьких і українських спецслужб, а також збирав інформацію про участь Росії в сирійській війні. Після розкриття цієї інформації фахівці вирішили, що програміст шпигує для російського уряду. Ця теорія стала ще реальніше, коли в березні 2014 року Крим увійшов до складу РФ. Після цього частота запитів про українських секретних даних з інфікованих комп’ютерів збільшилася. На основі знайденої інформації команда IT-фахівців і ФБР побудували теорію, що після анонса свого «відходу» в 2010 році Богачов сформував таємну хакерську угруповання. У якийсь момент на нього вийшли російські спецслужби і запропонували угоду: шпигувати для Кремля в обмін на дозвіл продовжити електронні крадіжки. Зібравши цю теорію воєдино, ФБР запросила у судів ордери для захоплення серверів GameOver і «Бізнес- клуб». До цього часу європейські фахівці знали систему «Зевса» не гірше, ніж Богачов. Вони з’ясували, що головні командні центри вірусу розташовані в Канаді і на Україні, і влади цих країн погодилися тимчасово відключити їх на час операції. 30 травня 2014 року, через більше року з початку розслідування, спецслужби Канади, США, Великобританії, Італії, Японії та інших країн підготувалися до штурму серверів Богачова. Як тільки команда отримала дозвіл, канадські й українські спецслужби відключили командні сервери вірусу всередині країн, а потім фахівці почали перекачувати трафік заражених комп’ютерів на свої сервери. Паралельно програмісти блокували доступ хакерського угруповання до сайту «Бізнес-клубу», щоб перешкодити скоординувати оборону. За кілька годин посиленої роботи інженери команди ледь змогли перехопити сто інфікованих комп’ютерів — недостатній шкоди для вірусу, який захопив півмільйона пристроїв. Однак з кожним наступним годиною фахівці захоплювали все більше заражених комп’ютерів. В цей же час інженери зафіксували активність з IP-адреси Богачова, що намагається стабілізувати ситуацію. Він бачив, що атаку координували професіонали, і не збирався здаватися. Команда передбачила дії хакера і відключила турецька проксі-сервер, з якого він працював. До цього моменту боротьба тривала вже більше десяти годин, і присутні співробітники ФБР разом з програмістами нервово спостерігали за технологічним зіткненням. Через 60 годин після початку операції фахівці оголосили про перемогу. Командні центри Богачова не працювали, а основна частина заражених комп’ютерів контролювалася через сервери спецслужб. Наступні кілька тижнів Богачов намагався відновити контроль над трафіком, але спецслужби відбили атаки. Через рік після поразки російського хакера в США майже повністю припинилися таємні перехоплення акаунтів за принципом «Зевса». Довгі роки фахівці припускали, що за цією вірусною схемою стоять десятки угруповань, але насправді цим займалася лише невелика команда професійних хакерів. У 2015 році влада США оголосили нагороду в 3 мільйони доларів за інформацію, яка допоможе затримати Богачова. Це найбільша премія за упіймання кіберзлочинця в американській історії. За даними урядових джерел видання Wired, влада США не вважає, що Богачов на замовлення російської сторони брав участь у зломі даних, пов’язаних з виборами в США. Джерело заявило, що адміністрація Барака Обами включила Богачова до списку санкцій для тиску на російський уряд: нібито Кремль може передати хакера американській владі в якості жесту примирення. За даними спецслужб США, за весь час роботи «Зевса» його автор вкрав як мінімум 100 мільйонів доларів. Команда ФБР з Піттсбурга продовжує розшук хакера, однак поки невідомо, що надалі планує робити сам російський хакер.

Детективне агентство « Березинець і Компанія»

Повноваження приватного детектива в кримінальному провадженні України

Діюче кримінальне провадження в Україні здійснюється на основі змагальності, що передбачає самостійне обстоювання стороною обвинувачення і стороною захисту їхніх правових позицій, прав, свобод і законних інтересів; свободу в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості. Як правило підозрюваний, обвинувачений чи потерпілий стикаються з труднощами самостійного збору доказів та їх фіксації, оскільки потребують допомоги як у відстоюванні своєї правової позиції так і в залученні додаткових сил спеціалістів по збору доказів що виправдовують чи звинувачують іншу сторону. На даний час детективна діяльність в Україні законодавче не врегульована, а отже детективи повинні діяти в межах законів, які дозволяють збирати, накоплювати та зберігати інформацію особам, які не відносяться до спеціально уповноважених на це суб’єктів права, зокрема не є працівниками правоохоронних органів. Кримінальний процесуальний кодекс України зазначає, що сторона захисту, а також потерпілого здійснює збирання доказів шляхом витребування та отримання їх від різних установ, організацій, службових та фізичних осіб, а також шляхом здійснення інших дій, які здатні забезпечити подання до суду належних і допустимих доказів. До здійснення інших дій, які здатні забезпечити подання до суду належних і допустимих доказів можна віднести укладення з детективним агентством договору про надання детективних послуг по збиранню доказів. Агентство, діючи за дорученням сторони, здійснює не заборонену законом діяльність і зібравши докази надає їх стороні кримінального провадження, яка подає їх до суду як докази своєї невинуватості. Суд зобов’язаний прийняти ці докази і дати їм оцінку як окремо кожному так і в сукупності з іншими доказами, які представила сторона обвинувачення. Якщо докази невинуватості спростовують докази надані суду прокурором, то відповідно особа не повинна нести кримінальної відповідальності, оскільки її вина у вчиненні кримінального правопорушення прокурором не буде доказана. В разі законодавчого врегулювання детективної діяльності потребує внесення змін та доповнень в кримінальний процесуальний кодекс, щоб надати детективам прав зібравши докази самостійно подавати їх як до органу досудового розслідування так і до суду. А також надання детективам прав надавати послуги як стороні обвинувачення так і стороні захисту, потерпілому, іншим учасникам кримінального провадження.

Детективне агентство « Березинець і Компанія»

Перевірка на прослуховування.

Наші сучасні технології дозволяють збирати інформацію десятками різних способів та засобів, але деякі з них являються протизаконними. «Зайві вуха» — це цілком реальна загроза вашого приватного життя та корпоративних бізнес-таємниць. «Жучки» і інші прослуховуючі пристрої дозволяють зловмисникам отримувати інформацію про банківські рахунки, місця зберігання ваших заощаджень, особистих документів та багато чого іншого. Конкуренція в сфері бізнесу не завжди ведеться чесно — на телефонах, в кабінетах і автомобілях конкуренти досить легко можуть встановити вам прослуховуючи пристрої, так звані «жучки» чи вебкамери, які неможливо виявити самостійно. Наше детективне агентство чітко розуміє та уявляє ступінь небезпеки прослуховуючих пристроїв для приватного життя і бізнесу і тому ми пропонуємо завжди актуальну послугу — перевірка на «прослушку». Наші досвідчені фахівці просканують та проаналізують радіоефір з метою пошуку випромінювань. Ретельно та професійно проведуть візуальний огляд приміщень, меблів, авто, особистих речей з використанням спеціальних засобів. Перевірять на наявність прихованих відео і фотокамер, GSM-жучків, гідроакустичних датчиків, радіозакладок, телефонних закладок та інших прослуховуючих пристроїв. Наші спеціалісти проведуть перевірку вашого автомобіля на прослушку, так як за допомогою жучків зловмисники можуть і красти конфіденційну інформацію і відслідковувати пересування транспортного засобу в реальному часі. Детективи нашого агентства забезпечать безпеку вашого приватного життя і бізнесу, виключивши можливість крадіжки інформації.

Detective Agency «Berezinets and the Company»

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВАШОЇ ОСОБИСТОЇ БЕЗПЕКИ. Наш сучасний, модернізований світ — це в достатній мірі відкритий інформаційний простір, в якому при наявності технічних засобів та бажання, можна отримати інформацію про місцезнаходження будь-якої людини, її соціальний статус, достаток і іншу інформацію. Зокрема, дуже багато ми полюбляємо розповідати про себе в мережі Інтернет, навіть при цьому не підозрюючи про те, що цією, на перший погляд, нічого не значущою інформацією може скористатися зловмисник, шахрай. Ви можете через свою необачність та необережність стати потенційною жертвою нездорового інтересу до вас, до вашої сім’ї. Ваше становище в суспільстві, дохід, особливо помітний з боку, може викликати інтерес злочинця, але в силу більш вузького спектра можливостей, діяти він віддасть перевагу через ваших близьких: дружину, батьків, дітей. Злочинний вплив на ваших близьких може приймати самі різні форми — від інформаційного (шантаж, вимагання) до фізичного (напад, розбій, викрадення) — все це може бути використано з метою домогтися від вас бажаного — прийняти потрібне йому рішення або заплатити викуп. Співробітники нашого детективного агентства допоможуть вам у визначенні ступеня загрози, виборі способу захисту і забезпечення особистої безпеки вас і ваших близьких. Не надавайте про себе занадто багато відомостей, обережніше ведіть переписку в соціальних мережах і ретельно вибирайте собі друзів та знайомих.

Detective Agency «Berezinets and the Company»

                         

Приватна детективна діяльність у США. На сьогоднішній день, розвиток інституту приватної детективної діяльності в Україні перебуває на етапі становлення та нормативно- правового забезпечення. У нас в країні, такий вид діяльності тривалий час був офіційно не визнаний та законодавчо не врегульованим, хоча фактично приватною детективною діяльністю займалися давно і нелегально, але тільки цього року, а саме 13 квітня 2017 р. із прийняттям Закону України «Про приватну детективну (розшукову) діяльність» завершилася більш ніж двадцятирічна історія легалізації приватного розшуку в Україні і почався новий етап у розвитку професії приватного детектива. 7 липня 2017р. Президент України наклав вето на закон про приватну детективну діяльність №3726, і повернув закон із власними пропозиціями у Верховну Раду. Приватні детективні агентства в різних державах відіграють різну роль. У деяких вони існують поза законом, фактично порушуючи його, у своїй спробі надавати відповідні послуги населенню, в інших – ефективно доповнюють діяльність правоохоронних органів і відіграють роль важливої складової системи державної безпеки. Досвід розвинутих країн таких, як США, демонструє високу ефективність приватної детективної діяльності, маючи при цьому відповідну законодавчу базу. У США немає єдиного федерального закону про приватну детективну діяльність, тому нормативно-правове регулювання такої діяльності здійснюється у кожному штаті окремо. Закони, які безпосередньо пов’язані з приватним розшуком, діють у 35 штатах. У більшості штатів (40 з 50), для здійснення детективних функцій необхідна спеціальна ліцензія, яка видається владою цього штату та, за умов наявності такої ліцензії, детектив має право займатися охоронно-пошуковою діяльністю (залежно від класу ліцензії) і лише на території того штату, де він отримав ліцензію, тому великі детективні агентства реєструються одночасно в декількох штатах США. Ліцензії на приватну детективну діяльність видаються на два роки, потім потрібно проходити переатестацію. Існує три класи ліцензій, які видаються приватним детективам: ліцензія класу «А»- передбачає основною сферою діяльності приватного детектива лише збір інформації. Детектив, який отримав таку ліценцію, не має прав займатися охоронною діяльністю; ліцензія класу «В»- передбачає основною сферою діяльності приватного детектива здійснення охоронної функції. Детектив, який отримав таку ліцензію, не має прав займатися збором і накопиченням інформації про особу; ліцензія класу «С»- комбінована ліцензія надає її власнику право займатися, як розшуковою роботою (ліцензія класу «А»), так і виконувати охоронні функції (ліцензія класу «В»). Перед отриманням відповідної ліцензії, кандидат у детективи повинен здати письмовий іспит та внести відповідний вступний внесок. У США виділяють три основних види приватних правоохоронних організацій: розшукові бюро; охоронні агентства, служби безпеки в різних промислових і комерційних структурах. У США діяльність приватних детективів чітко відмежовується від діяльності державних правоохоронних органів. За такої умови розслідування тяжких та особливо тяжких злочинів, таких як вбивства, зґвалтування, підпали, вибухи, розбійні напади тощо, належить виключно до компетенції державної поліції. У процесі розслідування приватний детектив у США не може спиратися на криміналістичні обліки поліції, не має права отримувати інформацію від поліції і не зобов’язаний передавати їй власні відомості, за винятком прямих доказів про вчинення тяжких або особливо тяжких злочинів. Проводячи аналіз зарубіжного законодавства щодо приватної детективної діяльності у США та у інших розвинутих країнах, дає змогу нам виокремити позитивний досвід у зазначеній сфері для впровадження його в нашій державі.

Детективне агентство « Березинець і Компанія»

Как выбрать детективное агентство. Иногда в нашей жизни возникают проблемы, в решении которых может помочь детективное агентство. Перед человеком, который решил обратиться в детективное агентство, возникает непростой вопрос – как выбрать детективное агентство. Не секрет, что на рынке детективных услуг, находиться довольно много не только детективов-мошенников, но и дилетантов, которые не имеют практического опыта в данной сфере услуг. Основываясь на практическом опыте, мы ниже приводим некоторые советы, которые помогут правильно выбрать детективное агентство, дабы не потерять свои материальные средства, а также (что не маловажно) сохранить полную конфиденциальность при решении возникшей ситуации. Рекомендации. Самый оптимальный способ, это выбрать детективное агентство по рекомендации тех людей, которым вы доверяете. Возможно кто-то из ваших родственников, партнеров по бизнесу или знакомых уже пользовался услугами частных детективов. Наличие сайта. Если получить рекомендацию о детективном агентстве не у кого, на помощь приходит интернет. Собственно, это практически единственное место, где можно выбрать детективное агентство. Сайт детективного агентства должен быть достаточно информативным и состоять из некоторого количества страниц, на которых доступно описаны услуги детективного агентства. Сайт должен находиться на платном хостинге, то есть иметь собственное доменное имя. Отсутствие на нем платной рекламы. Как правило на сайтах детективных агентств указана фамилия, имя руководителя и размещена его фотография. Совсем не лишним будет посмотреть, сколько времени существует сайт и менялись ли на нем контактные данные. Это можно сделать при помощи сайта Wayback Machine, который сохраняет копии сайтов в сети Интернет. Обратите внимание на тексты на сайте. Текст должен быть лаконичен и понятен. Если в тексте постоянно встречаются одни и те же словосочетания, которые плохо согласуются с остальным текстом, либо постоянно выделяются жирным шрифтом – такой текст написан для поисковых систем, а не для клиентов. Стоимость услуг детективного агентства. Цена услуг детективов также может помочь выбрать детективное агентство. Дело в том, что цены на одни и те же категории услуг в ведущих агентствах примерно равны. Обзвоните несколько агентств и сравните цены (заодно и манеру разговора детективов с вами). У детективов-мошенников цена на услуги, как правило, занижена. Делается это для привлечения клиентов. Слишком высокая цена сама по себе ни о чем не говорит, однако необходимо поинтересоваться, чем это вызвано. К слову, если при обращении в агентство, вам озвучили стоимость услуг прежде, чем уточнили детали и к тому же пообещали сто процентный результат – можете смело вычеркнуть таких детективов из списка с выбором детективного агентства. Уточнение деталей. При выборе детективного агентства следует обратить внимание на уточнение деталей частным детективом. Добросовестные детективы всегда уточняют детали поставленной задачи, и никогда не гарантируют стопроцентного результата, тем более сразу. Открытость детектива. Недобросовестные детективы избегают личных встреч с клиентами, и предпочитают работать с ними дистанционно, а если встречаются то в любых местах кроме офиса. Напротив, добросовестные детективы не прячутся от клиентов, и всегда готовы встретиться с ними в своем офисе. Профессионализм. Делая выбор детективного агентства, следует обратить внимание на профессионализм частного детектива, с которым происходит общение. Специалист всегда может доступно и понятно объяснить клиенту ход выполнения поставленной задачи, а также, при необходимости, предложит альтернативные способы решения. Дилетанты же будут путаться в объяснении механизма решения вашего вопроса или будут предлагать не совсем реальные способы, суть которых до конца не ясна. Законность услуги. Добросовестные детективные агентства предпочитают работать в рамках правового поля. Если, к примеру, при обращении в агентство вам пообещали предоставить детализацию звонков абонента, распечатку смс, помочь с прослушкой телефона, установкой «жучков» в помещении или автомобиле, то вы уже общаетесь с мошенниками. Кстати, за данные действия, ответственность несут обе стороны, как исполнитель, так и заказчик. Иными словами, согласно букве закона, за подобные действия могут привлечь к уголовной ответственности как вас, так и вашего «детектива». Отзывы о детективном агентстве. Логично было бы предположить, что отзывы о детективном агентстве могут помочь правильно выбрать детективное агентство. Однако, как уже отмечалось, в сети интернет существуют также и детективы-мошенники, которые публикуют большое количество положительных отзывов о агентстве, чем привлекают к себе клиентов. К примеру, в сети интернет есть сайты детективных агентств, которые существуют всего пару месяцев и имеют несколько десятков положительных отзывов. Из практического опыта можно добавить, что существует такая категория клиентов, которая всегда остается чем-то недовольна, несмотря на то, что поставленные задачи выполнены полностью и результативно. Из этого следует, что если отзывы о детективном агентстве настоящие, они не могут быть все положительные. Единый государственный реестр юридических лиц, физических лиц-предпринимателей и общественных формирований. В процессе беседы с детективом уточните полное название детективного агентства и код ЕДРПОУ и проверьте на сайте министерства юстиции Украины есть ли агентство в едином реестре и прочитайте полную информацию о нем. Обратите внимание на виды деятельности, как правило должны быть указаны коды КВЕД 80.30 — проведение расследований, а также дополнительно 69.10 -деятельность в сфере права. Надеемся, приведенные советы помогут Вам найти правильный ответ на вопрос – как выбрать детективное агентство. Правильный выбор агентства, это гарантия получения качественных детективных услуг. Детективное агентство «Березинец и Компания»

Крадіжки автомобілів.

У наш час на жаль, крадіжки авто трапляються настільки часто, що їм вже ніхто не дивується. Наше детективне агентство «Березинець і Компанія» може надати Вам професійні рекомендації про те, як краще захистити свій автомобіль або допомогти його розшукати, якщо раптом, крадіжка вже відбулася. Всіх сучасних людей можна поділити на тих, хто вже має своє авто, і на тих, хто ще збирається його придбати. Для нас автомобіль давно перестав бути тільки розкішшю, він став невід’ємною частиною нашого життя. Ми їздимо на ньому на роботу і на відпочинок, заїжджаємо за покупками і забираємо дітей зі школи чи з дитсадка. І часто забуваємо, що автомобіль з моменту своєї появи стає об’єктом пильної уваги злочинців. Автомобіль притягує з двох причин – це дороге майно та ще на колесах. Пам’ятайте, що від більшості нападів можна застрахуватися дотриманням простих правил. Вибираючи місце для парковки, майте увазі, що ви можете повернутися після настання темряви. Намагайтесь завжди залишати авто в тих місцях, які будуть добре освітлені. Перед тим, як вийти з машини або сісти в авто, озирніться навколо. Виробіть звичку паркуватися однаково — якщо ставите авто на ручне гальмо, робіть це завжди. Ця звичка допоможе у випадках, коли потрібно швидко покинути місце стоянки. Зазвичай злочинці кілька днів спостерігають за автомобілем і вивчають маршрут руху. Тому перше правило, яке потрібно запам’ятати автовласникові — часта зміна маршруту, особливо за постійними напрямами (наприклад, робота — дім). Куди б ви не збиралися, прораховуйте як мінімум два маршрути — основний і запасний. Бажано, щоб вони проходили по жвавих, добре освітлених трасах, і при будь-якій непередбаченій ситуації (ДТП, ремонт дороги, пробки і т.п.) ви легко могли б піти на свій запасний варіант. Маршрут потрібно не тільки регулярно змінювати, але і визначити проблемні місця — пустирі, погано освітлені ділянки, перехрестя, переїзди. Саме такі місця становлять найбільшу небезпеку. Якщо ви плануєте тривалу поїздку, бажано взяти із собою перевіреного попутника. Напад на автомобіль, що рухається відбувається набагато рідше, ніж той, що стоїть, але таке теж трапляється. Щоб убезпечити себе під час руху дотримуйтеся наступних правил: скла автомобіля тримайте піднятими, а всі двері повинні бути замкненими зсередини — це врятує не тільки від нападу, а й від злодіїв; чітко дотримуйтесь правил дорожнього руху, інтервалу та дистанції — це створить можливість маневру під час нападу або дтп; періодично перевіряйте, чи не ведеться за вами стеження; в разі нападу не залишайте машину, поки ви в машині, а злочинці зовні, у вас є зброя — ваш автомобіль. В екстреній ситуації необхідно маневрувати, різко гальмувати і набирати швидкість, тому технічний стан машини необхідно підтримувати на рівні: мотор повинен відразу заводитися і гарячим, і холодним, гальма повинні бути в ідеальному стані. Якщо напад на автомобіль вже стався, то тут багато що буде залежати від психологічної підготовки водія. Надаємо кілька основних правил поведінки: намагайтесь уникнути боротьби, якщо можливо, краще просто їдьте, як можна швидше; ніколи не покидайте свій автомобіль, поки він хоч якось захищає вас від нападника; завжди пам’ятайте — крім автомобіля у вас є ще й життя, воно набагато цінніше.

Детективне агентство «Березинець і Компанія»

Detective agency Berezinets and Company 


Составление генеалогического древа рода.
Найти родственников не всегда просто, если связь прервана. Если еще не так давно было актуально найти родных потерявшихся после войны, то сегодня стало важно восстановить родственные связи с теми кто уехал на заработки в ближнее и дальнее зарубежье или остался на территории другой страны после распада Союза. Кроме моральных ценностей, которые заложены в восстановлении семейных отношений, найти родственников бывает необходимо для выполнения завещаний покойных членов семьи и получения наследства.
Некоторые имущественные вопросы оказываются неразрешимыми без согласия уехавших из страны родственников, являющихся совладельцами недвижимости. Не претендуя формально на дом, квартиру или землю, они тем не менее, и не подтверждают свое согласие на продажу совместного имущества. Поиск родственников усложняется их возможной миграцией по западным странам. Для того чтобы найти родственников наших клиентов, мы используем свои зарубежные связи.
К сожалению иногда родственные связи приходится восстанавливать, чтобы была возможность их прервать. На пример для получения разрешения от одного из родителей на выезд ребенка за границу с другим родителем.
Значительно приятней бывает поиск родных для клиентов, которые составляют генеалогическое древо рода, и обращаются к нам за консультацией и помощью.
Родственные связи представляют собой наиболее устойчивые отношения между людьми с древних времен. В настоящее время степень доверия также строится на близости родства, и в настоящее время имущественная часть наследства распределяется в первую очередь между родственниками.
Человек всегда интересовался своими корнями, выстраивая генеалогическое древо рода. И степень уважения индивидуума в обществе не в последнюю очередь зависела от истории рода, от того насколько знатными были предки, сколько славных подвигов совершили. В последнее время человек намного менее зависим от знатности своего рода, стремление найти родных и пребывать с ними в постоянном контакте больше относится к природным потребностям, чем к насущной необходимости в составлении генеалогического древа.
Тем не менее, практически в каждой семье, которая имеет интересы за рамками обеспечения своих насущных, ежедневных потребностей, присутствует стремление найти родственников. В большинстве случаев, такое стремление продиктовано бескорыстными мотивами. Люди просто хотят знать, сколько у них есть родственников, чем их родственники занимаются, и в какой части света проживают.
Некоторыми, более практичными членами современного общества движет желание получить более четкое представление о своих родственных связях по всему миру. Делается это с целью обеспечить более плотную коммуникацию, составление генеалогического древа в данном случае может обеспечить весьма серьезный потенциал. Чем больше мы имеем родственных связей, тем больше шансов найти родственников, которые могли бы благотворно повлиять на уровень материального благополучия.
Детективное агентство «Березинец и Компания» помогает своим клиентам найти родственников и собрать необходимую информацию о степени родства, подтверждение родственных связей. Кроме того, профессиональные детективы имеют возможность восстановить генеалогическое древо рода. Поскольку нашей профессией является поиск и анализ информации, мы находим источники получения этой информации, и, непосредственно, саму информацию, нам известно, как найти родных, как составить генеалогическое древо.
Практическая сторона интереса к своим родственным связям может быть вполне обоснована, поскольку в мировой практике нередки случаи, когда человек, достигший определенного материального благополучия, не успел найти родных ему людей, и все состояние было поделено между посторонними людьми.
Среди тех, кто не стеснен в средствах, составление генеалогического древа имеет немного иной смысл. Относительно часто успешный бизнесмен или большой политик предпринимает попытки воссоздать и продолжить свой род, для чего необходимо найти родных не только среди живущих ныне, но также информацию о покойных родственниках.
Обращаясь в детективное агентство «Березинец и Компания», наши клиенты уверены, что работа будет выполнена на профессиональном уровне,что действительно будет собрана вся информация, которая существует в том или ином виде.

Детективное агентство «Березинец и Компания»

Послуга «сценарій випадкової зустрічі»
У нашому буренному житті трапляються такі ситуації, коли вам напевно необхідно буде зустрітися з потрібною людиною.
Це може бути незнайома вам людина, в яку ви закохались до безпамятства з першого погляду, або можливо, якась посадова особа до якої неможливо підступитись і т.і. Ви про цю людину нічого на жаль не знаєте: де вона живе, де працює, де буває, чим займається у вільний час. У такій ситуації Вам необхідна допомога нашого детективного агентства. Ми з радістю зможемо вирішити цю задачу, адже для правильної організації «випадкової зустрічі» необхідно знати і спосіб життя цієї людини, і її сталі звички, і місця перебування, і маршрути пересування і т.і.
Співробітники нашого агентства спільно з вами розроблять театральний сценарій такої «випадкової зустрічі», досконало обіграють його та допоможуть в його майстерному виконанні.

У підсумку така «операція» принесе народження нової, чудової молодої сім’ї або побудує ділові взаємовигідні партнерські відносини.

ДЕТЕКТИВНЕ АГЕНТСТВО «БЕРЕЗИНЕЦЬ І КОМПАНІЯ»
Detective agency Berezinets and Company


ОСТОРОЖНО БРАЧНЫЕ АФЕРИСТЫ
В наш суматошный век все меньше времени остается на создание доверительных и по настоящему близких отношений. При этом каждая женщина мечтает быть любимой и желанной, а каждый мужчина хочет найти верную спутницу своей жизни. Но поверьте, это не так уж и легко.
И тут на выручку приходят сайты знакомств, созданные специально для того, чтобы занятые люди смогли найти в них свою судьбу.
Большинство людей, при первом знакомстве, хоть в реальной жизни, хоть в сети, одевают социальную маску, за которой довольно трудно разглядеть настоящие, порой грубо скрытые намерения человека. Ведь при первом знакомстве, как на собеседовании при приеме на работу, всегда хочется понравиться.
И в начале отношений, человек может показаться добрым и пушистым, а как только наступит определенный момент — он покажет всю свою суть. И зачастую, эта внутренняя суть — ужасна.
С расширением возможностей социальных сетей, появился и с каждым днем набирает оборотов, такой вид мошенничества, как брачный аферизм.
Разоблачение такого вида мошенничества и установление брачных аферистов является одним из направлений деятельности детективного агентства «Березинец и Компания». В расставленные ловушки любовных мошенников попадают как мужчины, так и женщины. И таких примеров множество.
Молодая девушка знакомиться с мужчиной постарше, у них начинается виртуальный роман. И как только дело доходит до встречи, девушка под предлогом временных финансовых трудностей, просит перевести ей деньги на поездку. Или постоянно напоминает о болезнях родных и материальных затруднениях при покупке лекарств. После получения необходимых сумм, она больше никогда не выходит на связь, и ищет другого воздыхателя.
Мужчины же, более предприимчивы и выманивают деньги в связи с временными проблемами в бизнесе или для оформления наследства. После получения денег тоже исчезают.
Как правило, обманутые люди не хотят афишировать о том, что стали жертвой любовной аферы, бояться быть высмеянными или недопонятыми в кругу близких или друзей, стесняются обращаться в правоохранительные органы.
Чтобы не быть обманутым от такого рода мошенничества, или установить человека уже по состоявшемуся факту аферы, Вы можете воспользоваться такой услугой нашего Детективного агентства, как раскрытие брачных афер.
Наши сотрудники на основании предоставленной Вами информации, смогут провести комплекс проверочных и установочных мероприятий, и на конфиденциальной основе предоставить всю интересующую Вас информацию, помогут Вам избежать отношений с брачными аферистами в будущем.

Детективное агентство « Березинец и Компания»


ОБЕРЕЖНО ПСЕВДОДЕТЕКТИВИ!

Сьогодні на ринку детективних послуг, нажаль є недобросовісні
приватні детективи та детективні агентства, на яких легко натрапити довірливому клієнтові. Обманюючи клієнта, шахраї — детективи отримують прибуток нічого не роблячи для клієнта по його замовленню, тоді як офіційні детективні агентства чесно, сумлінно, професійно виконують взяті на себе зобов’язання. Головне завдання таких шахраїв — взяти з Вас гроші, передоплату чи може навіть всю суму, а далі, в кращому випадку, Вам будуть розповідати, що робота нібито ведеться, а в гіршому — просто скидати телефонні дзвінки або відключати телефон. Вони будуть «тягнути» час, доки Ви не втратите інтерес до подій. Щоб уникнути такої прикрої ситуації, ми
надаємо деякі поради нашим шановним клієнтам:
— будьте пильними обираючи детективне агентство для вирішення Вашого питання, або краще звернутись у агентство за чиєюсь рекомендацією або прочитати відгуки на сайтах про дану фірму;
— не вибирайте детективне агентство, що пропонує найнижчі ціни, псевдодетективи спеціально пропонують нижчі ціни на свої послуги так шахраї намагаються знижувати вартість, залучаючи до себе клієнтів;
— не звертайтесь до приватного детектива, який обіцяє і «може все», реальне детективне агентство не займається наданням незаконних послуг,завжди уточнює різні деталі майбутньої роботи і ніколи не обіцяє стовідсотковий результат, тим більше відразу;
— у більшості випадків детективи — шахраї уникають особистих
зустрічей, вважають за краще працювати «дистанційно» (по телефону, по електронній пошті), зустрічатись на нейтральній території, а не в офісі агентства, не укладають договорів про надання детективних послуг;
-здебільшого не пишуть своєї адреси, не називають прізвища керівника і т.п.
Послуги детективних агентств перераховуються на їхніх власних сайтах. Вони здебільшого подібні, але в деяких агентствах вони можуть мати більший спектор, або  більш вузький чи ширший профільний напрямок.
А тому безпосереднє спілкування з детективом в офісі агентства з офіційним укладенням договору про надання приватних детективних послуг буде для вас запорукою добросовісного виконання Вашого замовлення.

Detective Agency «Berezinets and the Company»


НЕДОБРОЧЕСНІСТЬ МАЙСТРА ІНТЕРНЕТ ПРОВАЙДЕРА

До детективного агенства звернулась особа з проханням надати допомогу у розв’язанні проблеми що сталась з користуванням послугами постачальника інтернет послуг. Особа проживає в місті в приватному секторі, користується інтернетом через існуючу телефонну лінію відомого оператора. Але останнім часом інтернет у неї став працювати зі збоями, а коли особа подала заявку на ремонт, яку не виконували майже місяць, і її постійного прохання на ремонт,- то інтернет взагалі у неї перестав працювати.        Майстер оператора прибувши на місце повідомив, що десь існує порив на лінії і відновлення потербує тривалого часу відновлення постачання інтернет послуг. Керівництво майстра на скаргу особи не прореагувало. Оскільки поведінка майстра виникликала підозру у його доброчесності, то за зверненням особи детективи агенства перевірили його діяльність і встановили, що майстер умисно в розподільному ящику, який знаходиться за квартал від точки користування інтернетом, від’єднав дроти постачання телефонного зв’язку. При наданні цієї інформації оператору, що була зібрана детективним агентством — інтернет зв’язок особі був відновлений.

ДОПОМОГА ПО ЗБОРУ ДОКАЗІВ ПРИ ДТП

На пішоходному переході водій автомобіля Хундай порушуючи правила дорожнього руху вчинила наїзд на пішохода. Внаслідок ДТП пішохід отримав закриту черепно-мізкову травму, інші тілесні ушкодження, які за попередніми даними відносяться до тілесних ушкоджень середньої тяжкості. На місці пригоди виїздила слідчо-оперативна група. Через два місяці слідчий повідомив, що пішохід не є потерпілий, оскільки він сам винен, що на нього вчинено наїзд. За зверненням пішохода детективи агенства оглянули місце пригоди, встановили свідків, зібрали докази та подали слідчому докази вини водія. Слідчий вимушений був визнати особу потерпілою, скласти обвинувальний акт та направити кримінальне провадження відносно водія до суду.

ДОПОМОГА У ПІДБОРІ ТА ПЕРЕВІРЦІ ПЕРСОНАЛУ ДЛЯ РОБОТИ ПО ДОМУ

В даний час багато людей приваблюють на роботу персонал для допомоги у домашніх питаннях — це кухарі, няні, домробітниці, охоронники тощо. Прийом на роботу цих співробітників, поза сумнівом, є відмінною можливістю в сучасному ритмі життя перекласти домашні та інші завдання на спеціально навчених людей. Але потрібно чітко усвідомлювати ризики та загрози в той момент, коли ви впускаєте в свій будинок абсолютно незнайомих людей.
До поліції та детективних агентсв переважно звертаються потерпілі вже після здійснення домашніми працівниками злочинів або правопорушень для того, щоб розшукати і притягнути винуватців до відповідальності.
Наші детективи при дослідженні данної категорії справ регулярно стикаються з випадками прийому на роботу осіб, які з самого початку мали злочинні наміри, осіб, що мають алкогольні та наркотичні залежності, серйозні психічні розлади. Нерідко також зустрічаються і випадки стійкого зв’язку персоналу з кримінальним світом, спеціальне викривлення своїх персональних даних.
Таким чином, при відсутності процедури ретельної перевірки або при неякісній її перевірці, доступ до матеріальних цінностей, важливої ​​інформації, а також контакту з вашими дітьми та близькими можуть отримати особи, що представляють небезпеку. Отже, сьогодні ми можемо стверджувати, що люди звертаються в наше детективне агентство, коли обґрунтовано підозрюють своїх працівників у чомусь протизаконному чи неетичному з проханням про контроль за їх діяльністю, пропускаючи таку важливу стадію, як перевірка при прийнятті на роботу, забуваючи, що легше біді запобігти, ніж зіткнутися з її наслідками.
Ось кілька показових випадків з практики нашого детективного агентства, які можна було б уникнути, прибігши до попередньої перевірки персоналу.
В детективне агентство звернувся громадянин, який повідомив, що у нього виникає підозра щодо няні, так як помітив незвичну поведінку річного сина в її присутності. Нами було виявлено, що ця співробітниця дозволяє себі крайне грубе поводження з дитиною, вживає ненормативну лексику, загрожує фізичними покараннями, в результаті чого дитя отримало психічну травму. У ході подальшого збору інформації нашим детективним агентством з’ясувалося, що ця няня кілька років тому була звільнена з дитячого дошкільного закладу за компрометуючими підставами, а також характеризується негативно за попередніми місцями роботи і місцем проживання.
А ось другий випадок громадянин взяв до себе на роботу співробітника, в обов’язки якого входило підтримання порядку на прибудинковій території будинку, дрібний ремонт, догляд за басейном. З часом хозяїн почав замічати, що пропадають інструменти, будівельні матеріали, але не придавав цьому значення.
Після того, як виявив відсутність досить великої суми грошей звернувся в детективне агентство з проханням провести приватне розслідування. Приватні детективи з’ясували, що вказаний найманий працівник страждав ігроманією, програючи великі суми грошей, постійно знаходився в боргах, а також мав судимість за аналогічний злочин.
Як ми бачимо з цих прикладів, неприємностів можна було уникнути, своєчасно звернувшись до детективного агентства для детального збору інформації про кандидатів при прийнятті на роботу.
Детективне агентство радо надавати свої послуги по підбору та перевірці персоналу.

Детектив на захисті прав інтелектуальної власності
Захист права інтелектуальної власності в Україні останніми роками набуває усе більшої гостроти, оскільки масштаби порушення цих прав стрімко зростають. Варто хоча б згадати про проблему виробництва та реалізації неліцензійних компакт-дисків, відеокасет, комп’ютерних програм тощо, а також пов’язані з цим ускладнення міжнародних торговельних відносин у цій та суміжній сферах.
Порушення прав інтелектуальної власності — дії, спрямовані на протиправне використання об’єктів права інтелектуальної власності, що належать іншим особам, умисно вчинені особою, яка розуміє протизаконний характер цих дій, з метою отримання матеріальної вигоди.
Типовими порушеннями авторського права та суміжних прав є:
— вчинення дій, які порушують особисті немайнові права суб’єктів права;
— піратство в сфері авторського права та (або) суміжних прав;
— ввезення на митну територію країни без дозволу осіб, які мають авторське право та (або) суміжні права, примірників творів, фонограм, відеограм, программ мовлення;
— вчинення дій, що створюють загрозу порушення авторського та (або) суміжних прав;
— будь-які дії, свідомо спрямовані на обхід технічних засобів захисту прав, зокрема виготовлення, розповсюдження, ввезення з метою розповсюдження та застосування
засобів для такого обходу;
— підроблення, зміна чи вилучення інформації, зокрема в електронній формі, про управління правами без дозволу суб’єктів авторського права та (або) суміжних прав чи особи, яка здійснює таке управління.
— промисло вешпигунство (крадіжка за допомогою злому чи електронних засобів),
— хабарництво (підкуп працівників з метою порушення ними зобов’язань щодо конфіденційності),
— неналежне відрекомендування (видання себе за іншу особу, в тому числі посадову).
Порушеннями прав власника кваліфікованого зазначення походження товару є:
— нанесення його на товар або на етикетку;
— нанесення його на упаковку товару, застосуванняврекламі;
— запис на бланках, рахунках та інших документах, що супроводжують товар;
— використання зареєстрованого кваліфікованого зазначення походження товару особою, яка не має свідоцтва про право на його використання.
— використання зареєстрованого кваліфікованого зазначення походження товару як видової назви;
— використання зареєстрованого зазначення географічного походження товару, якщо цей товар не походить із зареєстрованого для цього зазначення географічного
місця, навіть якщо справжнє місце походження товару або географічне зазначення його походження використовується в перекладі або супроводжується словами «вид», «тип», «стиль» тощо;
— використання зареєстрованого кваліфікованого зазначення походження товару для відмінних відописаних у реєстрі однорідних товарів, якщо таке використання вводить в оману споживачів щодо походження товару та його особливих властивостей, а також для неодноріднихтоварів, якщо таке використання завдає шкоди репутації зареєстрованог озазначення.
Порушеннями прав власника свідоцтва на торговельну марку (знак для товарів і послуг) визнаються:
— нанесення знака на будь-який товар, для якого знак не зареєстровано, упаковку, в якій міститься товар, вивіску, етикетку, нашивку чи інший прикріплений до товару
предмет, зберігання такого товару із зазначеним нанесенням знака з метою пропонування для продажу, імпорт та експорт;
— застосування його під час пропонування та надання будь-якої послуги, для якої знак зареєстровано;
— застосування його в документації чи в рекламі та в мережі Інтернет, зокрема у доменних іменах та ін.
Якщо у вас виникли питання щодо порушення зазначених прав інтелектуальної власності, ви можете звернулись за допомогою до нашого детективного агентства і ми виконаємо поставлені завдання.

Наша ціль перевищувати очікування клієнта.

Detective Agency «Berezinets and the Company»
Детективне агентство *Березинець і Компанія*

Амністія — детективи на допомозі розшуку дітей засуджених.

Ви чи ваші рідні підпадають до осіб, до яких може бути застосована амністія за законом України «Про амністію» опублікованому 06.09.2017 р., оскільки не позбавлені батьківських прав, на день набрання чинності цим Законом маєте дітей, яким не виповнилося 18 років, дітей-інвалідів та/або повнолітніх сина, дочку, визнаних інвалідами, а отже можете бути звільнені від відбування покарання чи вам може бути скорочено термін відбування покарання. Але так сталось, що ви не можете надати суду відомості про своїх дітей, оскільки зв’язки з сім’єю втрачені, діти проживають в невідомих вам місцях, будь-яких документів на дітей ви не маєте. Наше детективне агентство допоможе розшукати ваших дітей та надати інформацію про них, що створить вам умови застосування до вас амністії. Для початку розшуку інформації про ваших дітей детективам агентства «Березинець і Компанія» будуть потрібні будь-які відомості, що стверджують про народження дитини від вас, реєстрації народження, ім’я дружини/співмешканки та інше. Наша ціль перевищувати очікування клієнта.

Detective agency Berezinets and Company

English English Français Français Deutsch Deutsch עִבְרִית עִבְרִית Русский Русский Español Español Українська Українська