Детектив незалежного приватного розслідування по кримінальним правопорушенням.

Український кримінальний процес відноситься до змагального процесу сторін та свободи в поданні ними своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості. Звідси робота приватних детективів важлива для сторони захисту, адвокатів. Приватний детектив проводить паралельне приватне розслідування і збирає докази для захисників особи. Він проводить свою діяльність паралельно офіційному розслідуванню правоохоронних органів, слідчі та детективи яких схильні замовчувати невигідну для обвинувачення інформацію. Для цього проводиться нове опитування свідків для виявлення нових фактів та протирічь, досліджується місце вчинення злочину, проводяться експертизи, перевіряються докази по справі. Для доведення недостовірності показань свідка сторона має право надавати показання, документи, які підтверджують його репутацію, зокрема щодо його засудження за завідомо неправдиві показання, обман, шахрайство або інші діяння, що підтверджують нечесність свідка. Для перемоги у справі достатньо спростувати позицію сторони обвинувачення. Сторони кримінального провадження, потерпілий мають право отримувати від учасників кримінального провадження та інших осіб за їх згодою пояснення, які не є джерелом доказів. Але отримана інформація може бути підставою для проведення слідчих (розшукових) дій, за наслідоком яких можливо буде встановлено доказ на користь сторони захисту чи потерпілого. Але інколи це неможливо здійснити без наявності власних свідків, власних доказів, що спростовують вину підозрюваного чи обвинуваченого. Тому детективи здійснюють свою діяльність, яка небагато чим відрізняється від діяльності рядових українців, або на правах сторони кримінального провадження.
Наявність у кримінальному процесі кримінального провадження у формі приватного обвинувачення, надає діяльності детективів додатково стимулу, оскільки при відмові потерпілого від підтримання обвинувачення (наприклад такі як умисне середньої тяжкості тілесне ушкодженя без обтяжуючих обставин; порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, без обтяжуючих обставин; хуліганство без обтяжуючих обставин; крадіжка, крім крадіжки вчиненої організованою групою та інші визначені законом правопорушення),- справа підлягає закриттю.

Детективне агентство » Березинець і Компанія»
Detective agency Berezinets and Company

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

English English Français Français Deutsch Deutsch עִבְרִית עִבְרִית Русский Русский Español Español Українська Українська