Детектив приватного розслідування в секторі комерційних організацій та підприємницької діяльності.

Крадіжки вчинюються також і у секторі роздрібної торгівлі. Більшість крадіжок здійснюються клієнтами. Але навіть власні співробітники фірми, співробітники служби охорони і постачальники щасливі працювати на Вас і вкрасти продукти в рік на суму, що рівна 1/3 частині того, що крадуть клієнти (підрахунки зроблені експертами). Проте, реальна кількість неврахованих випадків значно вище, оскільки інвентарні відмінності часто не помітні через крадіжку, як такої.
Наші детективи допоможуть виявити недобросовісних працівників Вашого маркета.
Підприємці часто використовують багато людей. Кожна людина має свій власний індивідуальний підхід до своєї роботи, компанії, оплати праці та вірності. В області контролю співробітників, ми знаємо, що не всі співробітники виправдовують надану їм довіру.
Спектр пропонованих наших послуг відображає тільки частину типових правопорушень на робочому місці, тому всі наші залучення індивідуально адаптовані до завдань: зверніть увагу на товари або матеріальні крадіжки, спостереження і аналіз персоналу на місцях, огляд і порівняння витрат і рахунків, порушення конкуренції і договірних угод праці, виявити шахрайство по оплаті праці і докази, виявити промислове шпигунство або запобігти, перевірити відповідність захисту даних і безпеки даних, виявлення несанкціонованої другорядної діяльності та інше.

Детективне агентство » Березинець і Компанія»
Detective agency Berezinets and Company

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

English English Français Français Deutsch Deutsch עִבְרִית עִבְרִית Русский Русский Español Español Українська Українська