Про нас:

Мене звати Валерій Березинець, я генеральний директор Детективного агентства «Березинець і Компанія».
Детективне агенстство «Березинець і Компанія» надає детективні послуги як фізичним так і юридичним особам, оскільки як в окремих випадках наші правоохоронні органи невзмозі надати якісну допомогу потребуючим особам, зокрема досконало зібрати докази, для їх представлення до суду та органам досудового розслідування по кримінальним, цивільним, адміністративним та господарським справам, які усувають вину або навпаки доказують винність іншого, надавати інші детективні послуги.
Детектив нашого агенства Ваш професійний і надійний партнер, коли справа доходить до досліджень і спостережень в економічному і приватному секторі. Ми об’єднуємо досвід, конфіденційність і швидкість. Ви будете отримувати, нарешті, інформацію та визначеність: ким здійснена крадіжка, чи є за вами спостереження, які завдані збитки компанії чи особа дійсно на лікарняному, мати перевірку співробітників і багато чого іншого. Приватні детективи нададуть вам інформацію про те де і як проводять час ваші діти та інші члени сім’ї, родичі, знайомі. 
Детективне агенство «Березинець і Компанія» здійснює свою діяльність в м. Києві, Київській області та по всій Україні.
Головний принцип і запорука успіху, детективного агентства «Березинець і Компанія»: надавати сервіс найвищого рівня і ставити потреби клієнтів понад усе, а також постійно перевищувати очікування клієнтів.
Приватна детективна діяльність агентства Детективне агентство «Березинець і Компанія» ґрунтується тільки на принципах верховенства права, законності, дотримання прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб, збереження професійної таємниці, конфіденційності.

Detective agency Berezinets and Company

 

 

 

 

English English Français Français Deutsch Deutsch עִבְרִית עִבְרִית Русский Русский Español Español Українська Українська